Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 éves beagle kutyám vehmes,...

A 2 éves beagle kutyám vehmes, már csak pár napja van hátra, de ma észrevettük, hogy nyálkás váladék jön belőle. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 16:05
 1/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Nemsokára szülni fog. Elment a nyákdugó.
2013. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
orvossal remélem beszéltetek,hogy ha gond lenne bármikor kitudjátok hívni!
2013. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sippara ***** válasza:
65%
Hát peeersze, hogy beszéltek. Valószínűleg akkor, amikor a szuka szűréseit, vagy a három ultrahang valamelyikét csináltatták, vagy esetleg valamelyik herpesz elleni oltás alkalmával.
2013. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
Mi lesz a kölykökkel? Én szívesen befogadnék egyet, ha Bp-en, vagy környékén laktok...
2013. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, jesszus, azt sem tudod ki fia borja... Azt sem tudod, hogy a szülők hogy néznek ki, és megvoltak e az egészségügyi szűrések.

Komolyan ennyire nem érdekel, hogy milyen kutya lesz a társad 10-15 évig? A lényeg, hogy ingyé legyen?

2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Remek, még egy alja szaporító. És lám, már támogatója is akadt! Szégyen, ami ebben az országban megy!
2013. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen, erre voltam kíváncsi.



Képzeljétek el, rendszeresen járok vele orvoshoz, nem tudom miért kell egyből a legrosszabbat feltételezni, vagy magatokból indultok ki? Mivel elősször terhes a kutyám, hidd el én sem tudhatom ( 18 évesen), hogy mi ennek a menete, hiába néztem utána. "Aljas szaporító"? Ha ismernél sem mondhatnál rólam ilyet, valószínű azért tart az ország ott ahol tart, mert ilyen szemetek lakják, mint te!!

2013. ápr. 24. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

És valószínűleg azért tart itt az ország tele szerencsétlen "felesleges" menhelyi és gyepis kutyákkal, mert olyanok lakják, mint te..

Igaza van a többieknek, szaporító vagy!

2013. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sippara ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy 18 évesen hatvan nap alatt nem tudsz utánaolvasni a témának, én nem dicsekednék vele. Egyébként pedig igen, szaporító vagy - csak te éppen nem rossz szándékkal teszed, egyszerűen azért, mert láthatóan k*rva lusta vagy bárminek is utánanézni egy CSALÁDTAGgal kapcsolatban.
2013. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 18 vagy, még nem kell felelőtlenül kutyátszaporítani. Pont ennyi voltam mikor az első beagle almom született, de pontosan tudtam mit kell csinálni, meg voltak az eü szűrései a szülőknek, kiállítási és munka eredményeik is.
2013. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!