Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Landfleisch húskonzervről...

Landfleisch húskonzervről hallott már valaki?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja csak azt kap a kutyám,összekeverve a száraz táppal.Semmi gond nincs,meg vagyok vele elégedve,csak érdeklődnék,hogy ismeri-e más is ezt a márkát?

Vagy esetleg rossz tapasztalata van-e vkinek?


2013. ápr. 23. 20:23
 1/2 Maxitabi ***** válasza:

Természetesen, a Mo-n kapható egyik legjobb minőségű kutyakonzerv. Német gyártású, nincs benne sem tartósítószer, sem,színezék v ízfokozó,ill szója. Cukrot sem tartalmaz, sok típusban színhús található.

Ennél már csak a BARF - nyers etetés a jobb!

Viszont konzervet ne keverj száraztáppal, mert más az emésztési ideje és emésztése. Ha adod, külön étkezésekre kapjon!!

2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hu,nem tudtam,hogy ennyire jó.Azt hittem,hogy csak kicsit minőségibb a sok szarnál,de örülök neki.


Köszi a tanácsot is megfogadom :)

Viszont egy etetésre elég neki csak a konzerv?

800g-osat szoktam venni,eddig a felét adtam oda 1 étkezésnél összekeverve a szárazzal.(Száraztáp: Brit Prémium Adult Large)

Ha egy etetésre csak a konzervet kapja,akkor abból mennyit?

2013. ápr. 24. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!