Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a külleméről?

Mi a véleményetek a külleméről?

Figyelt kérdés

Egy éves Német vizsla kan.


[link]


2013. máj. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én laikus vagyok, szóval tetszik. Nem tudom, hogy amúgy megfelel-e a standardnak (meg mondjuk attól még lehet egy kutya csúnya, hogy megfelel).
2013. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint kutya, szép, de előnytelen a fotó, nem látszanak jól az arányai, mert kissé felülről van fotózva. Egy képről nem lehet megállapítani a fogazatát, a szívtájék teltségét stb. Majd a bírók megmondják, küllemben mennyire jó kutya.
2013. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz a fotó színvilága.Kétlem, hogy piros a kutya. Rossz a beállítás, mert felülről van fényképezve.
2013. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Láttam már német vizslát, de az szebb volt. Nem tudom, hogy a kép rossz-e de én a szeménél és a bordájánál látok egy "horpadást" nekem nem nagyon tetszik, de összességében szép.

Mondjuk nekem jobban tetszik a barna-fekete drótszőrű változat....


UI.: ha 1 éves sztem nagyobbnak kellene lennie

2013. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most 27 kg inkább izmos mint kövér ezért látsz "horpadást".

Egyébként a barna fekete szín nem elfogadott sőt fajtatisztában nem is létezik csak feketespriccelt/egyszínű és barna sprisselt6egyszínű.

2013. máj. 6. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha a drótszőrűt ismered akkor azért tűnik kissebbnek mert a drótszőrűek nagyobbak.
2013. máj. 6. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem szép. de a kép valóban iszonyat pocsék. ezért is tűnik jóval csúnyábbnak a kutya. már amennyit látni. próbálj meg egy jobb képet készíteni róla.
2013. máj. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!