Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok dönteni, ma választ...

Nem tudok dönteni, ma választ kell adnom, de képtelen vagyok dűlőre jutni magammal. Josera miniwell vagy Brit premium small adult?

Figyelt kérdés
Mindkét márkával etettem már, mindekettővel meg vagyok elégedve, de ezt a típust még egyiktől sem vettem.

#brit #joesera
2013. máj. 10. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Britet venném magasabb a hústartalma.
2013. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Josera miniwell Az enyém a másiktól kiütéses lett :O
2013. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A joserában felsorolnak kagylót z összetevők között. Egyébként én is a Brit felé hajlok most éppen.

Szerintetek 13 kilós kutya még kistestűnek számít, etethetem az 1-10 kilósok tápjával, vagy neki egy harmadik félét kellene néznem?

2013. máj. 10. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiütéses a Brittől??? Húúúúú.:(
2013. máj. 10. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lett kiütéses a brittől ezután sem lesz. A mediumot vedd 10-25kg közti kutyáknak.
2013. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kaptak még Britet a kicsik, azt a nagyok eszik.

Én írtam a Josera High Enregy-s kérdést is, bevallom, igazából megijedtem, hogy a 2 kicsit sport táppal etetem, igaz imádják és úgyis egész nap rohangálnak (ha nincs nagyon meleg).

Most próbálom belőni kinek melyiket adjam. Persze mind talált, keverék kutya.:)

A nagyoknak- brit premium adult L

tacskó-keveréknek- Miniwell/ Brit small adult???

shi-tzu- golden retriever keverék(13kg)- Josera Optiness/ Brit adult M?


Bakker, de bonyesz!!!:)))

2013. máj. 10. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Az energyt felejtsd el,az folyamatos sportot űző kutyáknak van,nem a kertben rohangálós kölyköknek.


Szerintem mindenkinél Brit-tel kezdj,majd ha bármi rosszat tapasztalsz,akkor válts.Viszont a Brit jobb minőség,mint a Josera,szóval szerintem nem lesz baj.

Ne aggód túl,semmi baj nem lesz :)

2013. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ad akkor a 13 kg-osnak is a brit minit. Nekem 3 kutya van 2 kb 23kg meg egy 30 kg mindegyik az L-est kapja.
2013. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké köszi!

Megrendelem, 3 méretben a Brit tápokat.

Remélem, nagy kárt nem okoztam a high energyvel 4 hónap alatt a szervezetükben, igaz, reggeltől-estig körbe-körbe szaladgálnak (mint a bolondok), talán ledolgozzák a tápanyagokat. Abban bízom, hogy egy sport kutya sem reggeltől estig mozog, hanem csak 3-4 órát egy nap.

2013. máj. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!