Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hoztunk haza egy kiskutyá...

Most hoztunk haza egy kiskutyát, sajnos utaznia kellett és rosszabbul viselte, mint gondoltuk, hányt, bepisilt, itthon még reszketett, most bealudt, de fel-fel nyög. Hogy nyugtassuk meg jobban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 17:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8 hetes, elirtam...de már semmi baja, felkelt és már rosszalkodik.
2013. máj. 12. 17:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Hagyjatok neki nyugalmat, első nap mi nem is foglalkoztunk a kutyával, és az első hét is csak ismerkedés volt. Na utána már előjött a bűn rossz oldala:)
2013. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? :)
2013. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Adjatok neki valami puha, nagy rongyot, amibe be lehet vackolódni, nálunk ez sokat segített. A plüss maci is jó megoldás lehet, de én kevésbé sajnáltam egy régi rossz puha fürdőköpenyt azok alapján ami néhány hét múlva lett belőle! :)

Szeretgessétek, játszatok vele, de tényleg nem kell minden nyafira ölbe venni és szét szeretgetni. Néhány nap és hozzászokik, hogy a mami nincs.

2013. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az nem gond, hogy remeg álmában. :D Az én kutyám meg cicám is szokott, olyankor épp álmodnak olyasmit, hogy futnak. :D
2013. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Már semmi baja sincs. Még ismerkedik a környezettel. Csináltunk neki kuckót, kapott egy nagy párnát , amit nyúzhat. Ma már póráz nélkül is jött mellettünk, de pórázzal meg sem akar mozdulni, hiába csalogatjuk jutalomfalattal.Cocker spániel, vizsla keverék, nagyon okos és tanulékony:D
2013. máj. 13. 14:03
 17/19 anonim ***** válasza:

Hámot vagy nyakörvet raktatok rá? A nyakörvet jobban szeretik a kicsi kutyák is általában. :)


Tegyétek rá a pórázt otthon és hagyjátok raja. Játszatok vele úgy, foglaljátok le. Eltelik egy kis idő (fél óra-óra..) és ügyet sem fog vetni a pórázra. :)

2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Övet vettünk neki. Meg folyton kaparja, ha rajta van a nyakörvet is. Vakarózik. De lehet csak idő kérdése hogy megszokja.
2013. máj. 13. 19:23
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni. Az enyémek is vetették először a cigánykereket. :) Naponta párszor rakd rá egy fél-fél órára, majd hozzászokik!
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!