Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » örökbefogadásban tudnátok...

örökbefogadásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Először is, testvérem(24) szeretne örökbe fogadni kutyát.

Ő is sok helyen nézelődött már, de még nem talált megfelelőt...

Szóval, annyi lenne, hogy ha lehet pesti, vagy Pest környéki menhelyről, és kölyök kutyát szeretne, bulldog típusúak előnyben, de végeredményben teljesen mindegy, hogy milyen fajta, meg hogy keverék-e csak az lenne a lényeg, hogy kölyök legyen.

Amúgy panelban lakik a testvérem, úgyhogy még a kis/közepes termetű kutyákra lenne szűkítve a kör.


Tudnátok nekem annyiban segíteni, hogy linkeket küldtök?

Én is nézelődök, meg tesóm is, de jó lenne minél több link, mert még egyik kiskutyánál sem érezte azt, hogy ő lenne A kutya.

Remélem értitek, hogy hogy értem:S


Előre is köszönöm a segítséget.



2013. máj. 17. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Itt szét lehet nézni. remélem segítettem...
2013. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:) de itt is csak egy kiskutyát hoz ki, pedig csak annyit módosítottam, hogy 0-1év között:( De az illatos útin most találtam egy csomó kölyköt, ellinkeltem őket tesómnak, majd este munka után megnézi őket.

De addig is, ha valaki mg tud, az küldheti, szívesen veszem őket

2013. máj. 17. 16:21
 3/4 A kérdező kommentje:
jajj, bénáskodtam, mert bejelöltem, hogy szuka, így hogy nins bejelölve több a kiskutya... köszönöm:)
2013. máj. 17. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
gazditkeresek.hu
2013. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!