Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be lehet vinni a kutyát Bp-n...

Be lehet vinni a kutyát Bp-n az Árkádba?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

nem!


hagyd otthon,fölösleges egy kutyát bevinni ilyen sok ember közé


csivavát vagy egyéb ilyen kistestűeket táskában már láttam az Árkádba,de szerintem azt sem vették észre..


amúgy meg miért jó hogy táskában lenne,mielőtt elmész elviszed egy sétára,haza jösz szintén..

2013. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vakvezető kutyát biztosan, egyéb állatot nem hiszem. Évek óta járok oda rendszeresen, de még senkinél se láttam kutyát (picit se) szóval szerintem nem engedik.
2013. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma láttam egy kutyát az Árkádban. Nem tudom milyen kutya volt (olyan spániel méretű), de ott vezették pórázon. Mondjuk külföldiek voltak. Oroszok vagy valamilyen szlávok.
2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak azét kérdezem mert nem ott lakok és ha esetleg benéznék és most hogy világkiállítás van csak be lehet vinni de azért nem próbálom bevinni
2013. máj. 17. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy valami világkiállításos kutya volt akivel bent voltak ma az árkádban. De akkor is, ha nem szabad akkor a ruskik kutyájának se legyen szabad.
2013. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De igen, be lehet vinni kistestű kutyákat a bevásárlóközpontba, de csak kézben, vagy hordozóban.

Azon belül viszont nem biztos, hogy minden boltba beengednek, kérdezd meg a biztonságit vagy egy eladót, mielőtt bemész egy boltba.

Nem értem, hogy miért válaszolnak olyanok, akiknek fogalmuk sincs róla, hogy mit lehet, és mit nem...

2013. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csivavával én is voltam bent és nem szóltak érte
2013. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 15-16 kiló sok? :D
2013. máj. 18. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!