Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A BRIT CARE segithet, es ha...

A BRIT CARE segithet, es ha igen melyiket?

Figyelt kérdés
Sokadik tapnal tartunk az egyik kutyammal,mert ideig oraig teljesen rendben a szeklete,aztan visszater a dolog,hogy estere kicsit lehigul neki,azaz inkabb az is fele fele aranyban,szoval este is a fele normalia,a fele meg olyan pürésebb.Tanacstalan vagyok...dokival is beszeltem,csinaltunk joghurt kurat,es most egy belflora regeneralo kuran van doki altal felirt gyogyszerrel.De meg nem valtozott semmi.Mar nagyon kivagyok ezen,hogy mit csinlajak vele.Mar akkor is fennt all ez,ha rizst keverek a taphoz.Vizsgalatot is csinaltunk,semmi baja nincs.Most arra gondoltam megprobalnam a Brit Care-t mert az hipoallergen tap.Vajon segithet?Van itt olyan akinek hasonlo gondja volt es a Brit rendbehozta?Es ha igen,melyiket valasszzam???Melyik lenne legjobb vajon?
2013. máj. 20. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
23 kg a kutyam
2013. máj. 20. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ezt használtuk, nállunk bevált. Egy ismerősömnek is volt hasonló gondja, ő ezt hsználja [link] azóta rendben van a kutyus széklete, ráadásúl a folyamatos vakarózás is megszünt amivel egy éve kűzdöttek.

2013. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sameths ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg a hypoallergén tápot!
2013. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk segített.

[link]

2013. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yukióóóó ***** válasza:
A BARF -étrend nagyon sokat segíthet !! nézz utána csak ajánlani tudom ,10 hónapos akitám nyáron lerágta a hátáról a szőrt elkezdtük a BARF-t és télre vissza nőtt és most nincsen semmi baja + kapott nagyon sok kiegészítőt is közöttük BRIT CARE lazac olajat is ! Tudom nem ez volt a kérdés és a te kutyádnak nem ez a baja ,de nézz utána egy próbát megérne !!!
2013. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek! Szerintem próbálhatsz akármilyen "hiper-szuper" tápot,a problémát a nyers étrend fogja megoldni. Az enzimek nagyon fontosak, ezt csak nyers etetéssel tudod pótolni. Nézz utána itt: [link]
2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!