Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 17 hónapos kan németjuhász...

A 17 hónapos kan németjuhász kutyám nem pisil három lábon. Még nem ivarérett? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Alapvetően így a helyes. Ha 3 lábon pisil, akkor jelöl, tehát domináns viselkedésforma...
2013. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőm 7 éves kan kutyája sem emelte fel soha a lábát, bezzeg az én szuka kutyám állandóan felemelt lábbal pisil.

Érdekes, mert a kan kutya ettől függetlenül elég domináns típus, viszont az én szuka kutyám nem.

Ennek nincs egészségügyi oka, persze nyugodtan rákérdezhetsz.

2013. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is későn kezdett el úgy pisilni, egy hosszabb sétáltatásnál volt az első, amikor rengeteg már megjelölt területet talált!
2013. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kan kutyák 3 lábon pisilése tanult viselkedésforma, tehát idősebb kan kutyáktól tanulja el, ha nem látja, akkor nem kezdi el. Ha sokat viszed kutyák közé, ahol ezt látja, akkor hamar megtanulja, és úgy fog pisilni.
2013. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!