Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van mindig ez?

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

Van édesapámnál egy fajtatiszta drótszőrű foxterreirem... és ha valaki megtudja, hogy fajtatiszta, nem hiszi el (jó, oké, a szőre kissé ápolatlan az előző gazdája miatt), pedig már a törzskönyvét is az orruk alá nyomtam, hogy itt van, nézd... még akkor sem! Pedig az sincs, hogy másik kutyáé lenne, mert ott az adás-vételi nyilatkozatunk is...


Ha pedig valaki elhiszi, akkor is rögtön elkezd fikázni a kutya fajtája miatt. :c


2013. máj. 21. 16:10
 1/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Vidd el kutyakozmetikába, hozzad helyre a kutyádat kinézetileg. Akkor nem fognak fikázni.

Bár én akkor sem fikáztam volna le, csak szóltam volna, hogy rakjátok rendbe külsőleg.

A drótszőrű foxi kutya nagyon szép akkor, ha meg van trimmelve és szép hangsúlyos a feje is.

2013. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
azért mert ilyen a jó magyar ember soha semmit nem hisz el, semmibe nem bízik és mindenben csak a hibát keresi :/ ne foglalkozz velük te tudod hogy fajtiszta meg amúgy is szerintem aza lényeg hogy szereted meg hű barát lett belőle :)
2013. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. ://

Ha kell, akár bescannelem a tk-t...

2013. máj. 21. 17:03
 4/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Inkább linkeld be a fotóját ha van.
2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hiszek neked semmi okot nem adtál arra hogy ne higgyek neked :) de képet tényleg linkelhetsz mert már kíváncsi vagyok :)
2013. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!