Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjuk meg, hogy a...

Hogy oldjuk meg, hogy a nagyobb ne egye meg a kisebb kutya kajáját?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb kutyánk, aki napi 1x, néha 2x kap enni, a kicsi meg csak 10 hetes, szóval többször eszik. Mindkettő együtt van kint az udvaron. Ha a kicsinek adunk kaját, a nagy ellöki onnan és megeszi, állandóan meg kell fogni. Hogy lehetne rászoktatni hogy ne egye meg? Mit csináljunk?
2013. máj. 21. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hosszú és összetett folyamat, kutyaiskolai segítséggel is hónapokba telne. Kezdetnek talán olvasd el ezt a könyvet:

[link]

2013. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az 55% os válaszoló és Szilvi tökéletesen írta.
2013. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Itt kezdődik a probléma, hogy sokkal többen adtak itt is hülye tanácsokat...és kire hallgat a kutyatulaj??? Terelje el a figyelmét, adjon neki is enni, foglalkozzon addig a másikkal meg ilyen hülyeségek. Persze, nyalja ki a fenekét a másik kutyának, hagy érezze mégjobban, hogy ő az úr a háznál és jutalomból a viselkedése miatt még adjon is neki enni! Úristen, milyen sok hülye tanács!
2013. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a 10 hetes kutyának bent lenne a helye nálatok a lakásban, hogy szocializálódni tudjon - különben ugyanolyan lesz mint az idősebb kutyátok. A kicsi amúgy milyen fajta?
2013. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megpróbálom valahogy elérni, hogy én legyek a főnök. Elolvasom a könyvet is, amit a 11. válaszoló írt.


Utolsó, én örülnék ha bent lenne, de a szüleim nem engedik be. Amúgy ahonnan elhoztuk, ott is kint volt születése óta az udvaron. De mivel ő nem jöhet be, én kb. egész nap kint vagyok vele. A kicsi egy husky-malamut keverék.

2013. máj. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!