Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha bechippeltetem a kutyám,...

ThisIsMyName kérdése:

Ha bechippeltetem a kutyám, arról kapok bizonylatot?

Figyelt kérdés
Szóval holnap vinném a kutyámat bechippeltetni és szeretném tudni , hogy kapok-e valamilyen igazolást arról , hogy be van chippelve. Mert akihez viszem május 31-ig 2000 Ft-ért chippelni a kutyákat és ez feltűnően olcsó.
2013. máj. 21. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapsz pár darab számsoros csíkot. Egyet azonnal beleragasztanak az oltási könyvbe. Okvetlen ellenőrizd majd,hogy regisztrálja is az orvos a kutyádat.
2013. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a dokim mindig ad ilyen blokkszerű cuccot, hirtelen nem ugrik be a neve, pedig itt van a fejemben:DDD szóval ha kérsz elvileg kell adnia.
2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutya egészségügyi könyvébe bele kell ragasztani a számot, de regisztráltatni is kell.
2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


#2 - számla ? :D

2013. máj. 21. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
az:DDDD bocsi, most jöttem fel egy másfél órás sétából és baromi fáradt vagyok már:D
2013. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk egy szamsoros vonalkodos csikot beragasztott az oltasi konyvbe,a maradek kettot beletuzte a konyvbe es ott helyben regisztralta a szam.gepen.

Nekunk nem adott blokkot..

2013. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!