Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiúk, ti mit gondoltok arról,...

Fiúk, ti mit gondoltok arról, ha egy lány fölösleges dolgokra tanítja a kutyáját (vagy más állatot)?

Figyelt kérdés

Pl láb alatt átkúszás, vagy jobb-bal különbsége.


Mi most perfektül megtanultunk a lábam alatt átkúszni, nem valami hasznos dolog nemigaz? :D

Színekre, és jobb-balra is meg akarom majd tanítani.


2013. máj. 22. 18:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Miért lennének hülyeségek? Nézz utána a dog dancingnek, ott pont ez a lényeg, hogy a kutya ilyen trükköket tudjon, mondjuk kicsit magasabb szinten, mint az átkúszás meg a jobb és bal különbsége, de kitartó munkával többet is elérhetsz :)

Én már csak azt nem értem, miért ebbe a témakörbe raktad? Mert ezzel pasizni nagyon nem lehet..

2013. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
A videóban a kutyus olyan mint egy játékállat! :D
2013. máj. 22. 19:18
 23/31 A kérdező kommentje:

[link]



Ez nem mostani kép róla, de most egy ideje nem töltöttem fel semmit... Ez olyan 1 vagy 2 hónappal ezelőtt készülhetett.

2013. máj. 22. 19:20
 24/31 anonim ***** válasza:

Igen, a videóban tényleg úgy néz ki a kutya, mint egy plüssállat, mert meg van nyírva. Az enyém inkább így néz ki: [link] Én két lábon járásra tanítom, már nagyon jól megy, akár fél métert is tud két lábon járni. :D Igaz, más trükköt nem igazán tud, de majd nyáron... :D

A te kutyád nem tudom, hogy bírná a két lábon járást, az enyémnek nagyon könnyen megy kis méretéből fakadóan, a másik kutyám, aki német juhász, neki már kevésbé. Bár lehet csak lusta hozzá. xD De ha van kedved, tanítsd meg majd ezt a trükköt is neki, mert nagyon szórakoztató. :))

2013. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Azóta egy kicsit nagyobb. :D


[link]

2013. máj. 22. 19:28
 26/31 anonim válasza:
F@szomát már az idióta kérdésekbe...
2013. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
az enyém még sétálni sem tud :( mindig előrefut és húz maga után,a nyakörve elszoritja a torkát,de nincs annyi esze,hogy lassitson,mert saját magát fojtogatja :/ valami ötlet?
2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 ájszíjú válasza:
enyém is ezt csinálja és kutyahámot vettem neki
2013. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Szilvi & Argos ***** válasza:

Miért lenne haszontalan, ha az ember trükkökre tanítja a kutyáját??? Építi a gazdi-kutya kapcsolatot, optimálisan lefárasztja a kutyát szellemileg, minden új dolog tanulásával egyre könnyebben fog mást elsajátítani, és legfőképp KELLEMES ÉLMÉNY mindkét fél számára.

Kutyám közel 30 trükköt tud, és folyamatosan tanítom újakra.

Bemutatókon, utcán mindenkinek elnyeri a tetszését, legyen akár fiú, akár lány az illető :)

2013. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

20:25-ös!

ahogy megelőzi a lábadat ellenkező irányba fordulj,ha megint előz megint megfordulsz,sokáig csak egy helyben topogtok majd,de rá fog jönni a kutya,hogy addig nem mentek előre,amíg nem laza a póráz..hosszú folyamat,de beválik..


hám csak arra jó,hogy még jobban húzzon a kutya!!

2013. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!