Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát be lehet vinni a...

A kutyát be lehet vinni a Fővárosi Állatkertbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha mi is megyünk és sétálni a családdal.
2009. okt. 4. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem,mert megzavarhatja az állatokat,virust hordozhat,stb. De szerintem hivd fel öket és kérdezd meg,az a biztos.
2009. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Tudtommal nem. Tartanak tőle, hogy a vadállatokat zavarhatja.
2009. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

nem már mi is felhívtuk őket és nem

a ragadozó állatokat felbosszantja a növényevőket(préda állatok)-at pedig beijeszti

2009. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kár :( Köszi a válaszokat. Nem hiszem, hogy az oroszlánt meg a majmok megijesztené : DD
2009. okt. 4. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha mindenképp szeretnéd "állatkertbe" vinni a kutyádat akkor ajánlom a Margitszigetei állatkertecskét vagy inkább állatbemutatót. Nem nagy és nincs is túl sok érdekesség de nincs körbe kerítve és ott mutathatsz neki néhány állatot (főként fácánokat meg talán őzeket). Mi oda hordtuk a kutyát (néhányszor) és a szigeten meg pluszban sétáltunk egy nagyot.
2009. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!