Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki írna egy napirendet a...

Valaki írna egy napirendet a kutyámnak és nekem?

Figyelt kérdés

Vagy jó az, ha akkor játszok vele amikor eszembe jut,

akkor tanítom amikor eszembe jut?

Légyszíves írjatok rendes napirendet egy rendes kutyának.


2013. máj. 26. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk neked írni, mert te tudod mikor vannak programjaid. Meddig vagy távol stb... Neked kell össze állítanod
2013. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De valaki egy általános napirendet írhatna... Vagy a sajátját. Vagy a sorrendet. valamit..
2013. máj. 26. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A sajátom így néz ki:

reggel 30- 40 perc séta (felkelés után egyből)

amint haza érek 10-15 perc séta

utána késő délután 1-1.5 óra

este 30-40 perc

illetve ha még este elmegyek vhova akkor még hajnalban leviszem és ak. másnap nem kell korán kelni :D

tanítás az a délutáni nagy séta után szokott lenni, nem mindennap. játék az nem tudom az össze - vissza az nem ilyen "külön program" mint a séta.


nem tudom ez mennyire segít. de úgy rakd össze, hogy neked és a kutyádnak /elsősorban/ jó legyen. mekkora a mozgás igénye, szeret-e játszani stb.

2013. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 10-15 perc az csak egy eü séta
2013. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk, nem akarom annyiszor levinni mint te. De etetést, sportot (esetleg) és tanítást nem írtál.
2013. máj. 26. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Heh, nekünk elég kaotikus, tanítás akkor van, amikor látom, hogy fogékony rá. Nem azért, hogy általában nm lenne rá hajlandó, de jobb egy alapból motiváltabb kutyával dolgozni.Én általában egy séta után szoktam, hogy testileg már le legyen fárasztva. Játszani, amikor eszembe jut. Mi napi kétszer-háromszor sétálunk, attól függ, hogyan érek haza, meg neki si van egy természetes ritmusa. Nem akko viszem le, amikor a legaktívabb, akkor játékkal fárasztom, és általában utána. Ha kutyaovi van, vagy hétvége, akkor ez variálódik.
2013. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kaja az elég állandó: 7,12,7
2013. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy kertes ház ezt nem tudtam, akkor nem tudom.. mondjuk ha napi egy nagy sétára elviszed az tök jó. Esetleg ha van kutyás társaság akkor oda.

Etetés nálunk kétszer van egy reggeli illetve esti séta után. Van olyan aki azt mondja egy éves kor után elég a napi egyszeri etetés az is bevállhat ez szerintem teljesen egyéni döntés ki hogy csinálja mi vállik be.

Tanítani trükköket szoktam neki, ez nincs behatárolva időkeretbe mikor hogy.

Hát sportolni nem szoktam vele, nem is igényli néha szoktam vele futni, de nem sport szerűen hanem így lent vagyunk aztán..hát kedv kérdés, kutyámtól függ, de nem nagy távolságokat kell elképzelni.

Milyen kutyád van? Hátha úgy tudok adni ötletet.

2013. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!