Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek annak érdekébe...

Kisbeci kérdése:

Mit tehetek annak érdekébe hogy laza a háta a Dobermann-omnak de ne hajoljon meg neki? 9 hetes szuka

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
megfelelő mozgás lehetősége a korához képest. Megfelelő étel és a súlyra oda kell figyelni.Zöldkagylós készítmény.
2013. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a mozgás adott kertesházba van és szabadon,Royal Canin Starter-t eszik
2013. máj. 28. 10:08
 3/9 Royal Bell válasza:

Szia. :) négy éve tenyésztem a dobermannokat, szóval ha rám hallgatsz, akkor vagy veszel neki megfelelő csonterősítőt, vagy pedig tojáshéjat szárítasz ki, majd összetörve belekevered a kajájába. Ha a csonterősítőt választod ( drágább mint a tojáshéj 380 forint / 100 db, de nincs vele annyi gond. ) akkor ügyelj rá, hogy a kutya 10 kilónként 1 szemet kapjon: ha többet adsz neki, akkor esetleg elpusztulhat. ( ha 11 kg akkor már 2 tabletta jár!!! )

remélem segítettem :)

2013. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen még nagyon sokat változik a kiskutya. Arra figyelj, hogy ne legyen dundi. A starter mellé ne adj neki semmilyen kiegészitőt. Most hosszában nyulik, aztán majd magasságra. A szuka iszonyatosan sokat változik az első tüzelés után.
2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

06-02 18:37

Te, tenyésztő? Kálcium tablettától elpusztulhat?

2013. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez fel sem tűnt:) Mindenesetre érdekes tenéysztő:)))
2013. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Royal Bell válasza:
Igen, én tenyésztő vagyok. Probléma? Kérdezz meg egy állatorvost, ha nekem nem hiszel. ;)
2013. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 13:57

Valóban kárt okoz a kálcium túladagolása. De ugyan mennyit és meddig kellene adni, hogy ebbe haljon bele a kutya?

2013. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a kalcium csak akkor okozhat orbitális károkat ha a készitményben van D vitamin is. Ha az összetétel csak kalcium, és foszfor, akkor csak a szükséges mennyiséget használja fel a szervezet, a felesleg kiürül. De belehalni nem fog .
2013. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!