Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal? Este...

Mi van a kutyámmal? Este 8-órakor megyek ki hozzá, és váratlanul elkezd rám ugatni, mint az állat, és amikor közelebb mentem hozzá hátrébb lépett. Szerintetek mit láthatott? Utána hátranéztem és senki nem volt mögöttem!

Figyelt kérdés
ja és felnőtt okos kutya, születése óta én nevelem
2013. máj. 29. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Látása rendben van? Hirtelen ez jutott eszembe.
2013. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sötétedik, és az orra helyett a szemét használta hirtelen. Plusz ma hülyék voltak a kutyák, gondolom frontot éreznek.
2013. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem lát jól ? Lehet nem ismert meg.
2013. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha máskor nem szokta ezt csinálni akkor csak egy kis hirtelen megzavarodás lehetett, semmi baja
2013. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Máskor nemcsinálta még, de eléggé megijedtem :D amúgy a látásával nincs baj
2013. máj. 29. 20:46
 6/10 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy szellemet látott? csak mert nem rám, hanem a hátam mögé ugatott de senki nem volt mögöttem
2013. máj. 29. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Velünk előfordult párszor, h a férjem nem ismerte meg.

Pl. reggel vette elő a pólóját, a kutya akkor kelt fel, hirtelen nem tudta hova tenni azt a pólós embert, aki közelít felé :D Megugatta, aztán mondta neki a férjem, h én vagyok, látszott a pofiján a vigyor, h ja, huh, de jó :D


Köv. alkalommal sötét volt, lent voltunk, jött a férjem, kapucniban volt, akkor sem ismerte meg hirtelen, ugyanez a szitu volt :)

2013. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Lehet,hogy árnyékot vetettél és azt látta.
2013. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp nagyon mélyen aludt, és felriadt, megijedt. Kb. ennyi. Nyugi, nem látott szellemet :)
2013. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áhh,köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!