Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Világkiállításon milyen...

A Világkiállításon milyen fajtákkal találkoztatok, amik nagyon megleptek/még soha nem láttatok?

Figyelt kérdés
Gondolom(legalábbis nekem)több olyan fajta is volt,amivel azelőtt még csak könyvekben,képeken találkoztatok.Kíváncsi vagyok,ki milyen fajtán lepődött meg leginkább,nekem volt egy pár:)

2013. jún. 1. 01:14
 1/10 Hovarju ***** válasza:
100%

A drótszűrő weimari vizslára rácsodálkoztam. Nem tudtam, hogy drótszőrűben is létezik.

Volt nagyon sok kopóféle, amiről azt sem tudtuk micsoda.

A rövid szőrű skót juhász nem tetszett.

Láttunk egy kacsavadász retrievert. Na az nagyon megtetszett.

2013. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
skót fehér juhászkutyát láttam ;) az nagyon szép volt :-).és még nem találkoztam yannal, sőt még könyvbe se reklámozzák nagyon!
2013. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Svájci fehér juhászkutyára gondolsz?:) Nagyon örülök a válaszaitoknak,a retrieverek engem is megleptek,mert az összes fajtát láttam(labrador,golden,simaszőrű,göndörszőrű,vadkacsavadász,chesapeake bay).Nekem a legnagyobb meglepi talán a picardiai juhászkutya,a finn spicc és a basenji voltak,de pl azawakh-ot vagy bedlington terriert,field spánielt is most láttam először:)
2013. jún. 1. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A schipperke :D az agility versenyen láttuk és ugye úgy ejtik, hogy "csiperke". Kíváncsiságból rákerestem googlen (persze cs-betűvel x) ) aztán amikor láttam hogy az egy gomba akkor gondoltam hogy valami nem jó :D aztán a kutya-tárban megtaláltam :) nem is sejtettem hogy juhászkutya, annyira spitz-es volt nekem távolról
2013. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D De szuper!Őt nem láttam,pedig szívesen megnéztem volna!Kis fekete spicc-veszedelem:D
2013. jún. 1. 22:53
 6/10 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%

Jajj de tündér ez a schipperke:))

Sajnos nem jutottam el...viszont találkoztam pár számomra ismeretlen fajtával, pl az orosz terelőkutyával, magyar nevét nem tudom. Russian sheep dog-ként jött ki gugli képkeresőben. Nagyon gyönyörűek voltak, ahogy ott vonultak.

2013. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Délorosz juhászkutya a magyar neve,valóban gyönyörű kutyák!Én olyat is most láttam először.:)
2013. jún. 3. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
13évesen már 228 fajtát tudtam leírni fejböl..jo persze ez nem 400:) de nem igazán tudnak meglepni. én 13évesen tudtam,hogy a polski owzarek nizinni az a lengyel alföldi juhászkutya:))
2013. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyi idősen már nekem is vagy 300 volt a fejemben,de élőben látni és könyvből ismerni azért nem ugyanaz:)Új,számomra eddig ismeretlen fajtával én sem találkoztam a kiállításon,de rengeteg olyan volt,ami itthoni kiállításokon sem nagyon volt még,így élőben még nem futhattam össze vele:)
2013. jún. 3. 15:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Én láttam pár olyan kutyát, akikre tuti rámondtam volna, hogy keverék az illatosról :) Jellemzően ilyen nagyon funkcionálisnak látszó vadászkutyák, kopófélék voltak.


Amit élőben nem láttam ezelőtt, az a barzoj, de ír farkast is csak messziről láttam korábban.

2013. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!