Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy uszkárnak megnő a pofáján...

Egy uszkárnak megnő a pofáján a szőr, ha nem vágják le? Mint ezen a képen

Figyelt kérdés

nem tudom, fajtatiszta-e ez a kutya, guglin találtam. de

http://2. bp. Blogspot.com/-LvUzkhBxk2g/TZkpyFlcWUI/AAAAAAAAALI/DoMOiqijhx8/s1600/aug+sept+2010+043. jpg

nem is ez a lényeg, csak azt szeretném tudni, hogy ha a pofiján nem vágjuk a szőrt, akkor így fog-e kinézni vagy ott nem is nő szőr és alapból úgy néznek ki, mint a kozmetikázottak. Csak mert ha ilyen, akkor elképesztően aranyos, a kiállításokon meg bohócot csinálnak belőlük. főleg az óriásokból azzal a két fenékpamaccsal..



2013. jún. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
rossz a link
2013. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

bocsi bocsi

2013. jún. 3. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, kinő... nekem jobban tetszik nyírva bár ízlések és pofonok ugye. A vesepomponos fazon pedig szerintem, egy gyönyörű fazon ha szépen csinálják (pl az USA-ban ennek mesterei)
2013. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen lesz, ha nincsen neki nyírva a szőre. De szerintem ha nem is kiállítási fazont, de érdemes nyíratni, mert így nem uszkárnak, hanem bichon keveréknek néz ki.
2013. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem csak a pofivágás nem tetszik, amúgy semmi bajom a kozmetikázással. azért uszkárok esetében jobb szakemberhez fordulni.
2013. jún. 3. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, megnő. Én is nyíratom az uszimat. Amikor megkaptam (felnőtten)egész hosszú volt a szőre és mindenki bolognese-nek nézte. Hülyét kaptam tőlük. :)
2013. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!