Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Budapesten kutyaháza...

Hol lehet Budapesten kutyaházat venni?

Figyelt kérdés
Nem rendelni hanem személyesen kiválasztani.
2013. jún. 4. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Barkács áruházakba nézz körűl, meg a fressnapfba. Meg nagyobb kertészetekbe is lehet kapni.
2013. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
OBIban láttam, meg Fressnapfban.
2013. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan árudák, ahol csupa fából készült dolgokat árulnak. Az ilyenekben sokféle ház van.
2013. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én múltkor vaterán láttam elég jókat. De, mi csináltunk mind a két kutyának, és sokkal jobban tetszik, mint amiket venni lehet.
2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam praktikerben, fressnapfban, és alpha zoo üzletben is. Sehol nem kapni normális szigetelt kutyaházat. Rendelni és készíteni nem tudok, mert holnapra meg kell lennie.
2013. jún. 4. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szigetelt kutyaházat tényleg nem fogsz kapni, max ha rendelsz. Ha kiirod a kérdésbe hogy szigetelt akkor mondtam volna, és nem a fressibe küldelek. Mi is csináltuk a kutyáknak.
2013. jún. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rájöttem én is. Köszönöm szépen! Sajnos marad a rendelés, addig meg várunk, ma visszamegyek és veszek egy benti fekhelyet addig bent fog aludni akkor. Mindenképpen egy jó minőségű, szigetelt házat szeretnék amiben biztos nem fog fázni. Van eső és szélvédett teraszunk, oda fogom tenni a házát.
2013. jún. 5. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mi inkább csináltunk egyet, olcsóbb is volt és legalább biztos olyan lett amit akartam. Ráadásúl jó vastag a szigetelése.
2013. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:DDD Az ötlet jó, de nő vagyok, és nem igazán van ehhez affinitáson sajnos. :D
2013. jún. 5. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt megértem én is a fiamnak meg a férjemnek adtam a feladatot:-)
2013. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!