Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? :-)

Szerintetek? :-)

Figyelt kérdés
Van 2 nagytestű kutyánk és a kedvencük a kenőmájasos kenyér.Nem igazán akarnak mást elfogadni.Kicsit aggódom értük,h. nem-e lesz valami baj(hiánybetegség v. hasonlók)Néha néha hajlandók belekóstolni a száraz tápba is.:-) Én még ilyen kutyulikat nem láttam.
2013. jún. 16. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A májkrémes kenyértől bizony hiánybetegségük lesz egy idő után. Ne adjatok nekik mást csak a szárazat se nasit se semmit majd megeszeik ha rájönnak nincs más.
2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én kutyám a száraz tápon kívül mindent megeszik..egyik kedvence pont a kenőmájasos kenyér....de kedvence még pl rántott karfiolt is...eddig nem volt semmi baja
2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és mivel tápot nem eszik csak színhúst kap!
2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kellene egyenek tápot is. Nincs minden meg a kenőmájasba. Azért se adj nekik csak tápot vagy keverj bele a tápba egy kis kenőmájast míg megszokják :)
2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyák mindent megesznek, ezért eszik ezt is. Megkóstolták, ízlett nekik, és a többi (ismerős? :D)

Száraz tápban nem "egész" hús van, kapjanak hozzá nyugodtan konzervet, azzal biztos megeszik. Ha mégsem, akkor se szoktassátok se tovább a kenőmájasra, se másra (sajtkrém, stb) és meg fogják enni.

2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!