Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla kiskutyát...

Magyar vizsla kiskutyát szeretnék venni, több helyen is néztem már kölyköket, de mindenhol más árakat mondtak. Szerintetek mennyi lenne a reális ár értük?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyit kibírsz fizetni, annyi a reális ár. Nem az ár a fontos, hanem a megfelelő háttér a kutyának.
2009. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de sajnos nekem nem mindegy, hogy 10 ezret, vagy 30-at kell fizetnem.
2009. okt. 11. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Akkor felejtsd el. Vizslát nem kapsz 30 ezerért.

(amit kapsz az olyan is) A munkavonalasak is 70-nél kezdődnek.

2009. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Amikor fialt a vizslánk, 6ezerért adtuk a kölyköket 10 hetes koruktól, tk nélkül. Gyönyörű szülőktől, kiváló vérvonallal. Nem a pénz dominált minket. Láttuk is mind az összes kicsit felnőtt korukra, hát mit ne mondjak, gyönyörűek voltak, sokból vadászkutya lett (ahogy a miénk is az).

Ne kérdezd hogy mikor lesznek legközelebb kölykök, mert nem lesznek soha többé :) akkor egyszer volt, 14et fialt a kislány, többé nem lesz!

De a megyei aprókban tudsz találni 15-20ért is. Csak nagyon nézd meg milyen helyről veszel, láttam én már olyan kölykös helyeket hogy a gyomrom kifordult, szívem megszakadt :( :(

2009. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
54%

Én a győri kisállat vásárt ajánlanám. Ott vettünk 2005-ben 10 ezerért, igaz törzskönyv nélkül, de dolgozó szülőktől származó, szép fejformájú, gyönyörű kölyköt, és tényleg csodaszép, erős testalkatú kan fejlődött belőle. Láttam én már hoszú orrú, vézna, vagy túl alacsony vizslákat törzskönyvvel. Akkor is volt, aki 20 ezerért adta egy oltással, 3-4 hetesen, alig látszottak ki a földből.Van aki választási lehetőséget ad, hogy törzskönyvvel kéred-e vagy anélkül, rád hárítja a költségeket. Ha nem akarod szaporítani, értékesíteni, akkor ugyanaz a kölyök törzskönyv nélkül is ér annyit.

Nézd meg a kisállat kiállítások és vásárok országos listáját, mikor hol tartják. A tenyésztő vizsla kennelek vadászoknak valók, és kiállításra készülő kutyáknak.

2009. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne felejtsétek, hogy a törzskönyv most 5000 forint, aki ennél többet akar kérni érte, az nem is tudna törzskönyvet adni a kutyához.


Az csak úgy csinál, mintha, aztán ha kérsz, akkor kiderül, hogy majd egyszer küldi potán. Talán. Majd.

2009. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Mi tavaly 18ezerért vettük törzskönyv nélkül, de nagyon szépek voltak a szülei és persze ő is. Szerintem 15-20 ezer forint között az ideális, persze ha nem kell tk.
2009. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Utolsó előtti!

A TK-es kutya nem 5ezerrel drágább a TK nélkülinél,mert nem magát a papírt kell megfizetni(ami egyébként 5500Ft).

Hobby célra én is olcsóbban adtam a kölyköket,de ha

TK-et kért a kedves vevő akkor a kölyök ára duplája volt és nem azért mert nem tudtam TK-et adni. Ha papíros kutyát akar aki tenyésztésre,kiállításra is alkalmas lehet akkor azt fizesse meg. És akkor olyan kutyát adok a kezébe amit szívesen viszont látok a kiállításokon is.

2009. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tőlünk 10e Ft-ért lehetett elvinni a kiskutyákat,és többől is vadászkutya lett.A 10e Ft tartalmazta az 1.oltást és a féregtelenítést...Törzskönyv nincs benne.Legközelebb február végén születnek kicsi vizslák,ha érdekel,írj privibe :)
2009. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!