Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Klóros víz nem árt a kiskuty...

A Klóros víz nem árt a kiskutyának?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes kis Jack russel terrierem. Be szeretném vinni fürödni a medencébe. Árt neki a klór,vagy egyáltalán tud már úszni?
2013. jún. 18. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Amíg nincsenek meg az oltásai addig én nem vinném be.

7 hetesen meg nem is lehetne nálad,de kezdem úgy érezni,hogy ezért feleslegesen tépem a billentyűzetet.

2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A klór mindenkinek árt. Minden kutya ösztönösen tud úszni, azzal nem lesz gond.
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezen a héten kaptam és azt mondják már nincs szüksége az anyja közelségére.
2013. jún. 18. 22:18
 4/6 Hovarju ***** válasza:
100%

Amíg ennyire kicsi én nem vinném klóros vízbe. Inkább tegyél neki egy pl.gyerekkádba csapvizet. Szerintem 1 éves kor körül már nem árthat neki, ha fürdés után alaposan lemosod róla a klóros vizet. A túl sok klór kiszáríthatja a bőrét.


A törvény szerint 8 hetes koráig nem szabad elválasztani az anyjától és a testvéreitől. Ebben az időben rengeteget tanul, megtanulja a gátolt harapást, megtanul "kutyául"

2013. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem JRT kanom van. 9,5 hetesen hozhattuk/hoztuk el. A tiéd 7 hetes, ami annyit jelent hogy még az anyjával kellene lennie. Inkább arra figyelj hogy amit az anyjától nem tanulhat meg mert 7 hetesen elhoztad tőle, azt most pótolni kéne. A JRT-el amúgy sem könnyű, pláne amatőr kutyásoknak. (De nyilván tisztában vagy vele.)

Ne vidd be a vízbe. Igen tud úszni, de ettől függetlenül ne vidd be. Nagyon pici még az ilyesmihez. A klór amúgy sem tesz jót senkinek, de egy 7 hetes csöpp kutyának pláne nem.

2013. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. jún. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!