Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki járt már a Noe állatamb...

Bolyi kérdése:

Valaki járt már a Noe állatambulancián? Ha igen mi a véleményetek, milyen árak vannak? A Szamosfalviról hallottam, hogy jó orvos ismeri valaki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Sokat kérnek...
2013. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Lehet,hogy nem a legolcsóbb de nagyon jó doki!!

Volt egy ki kutyám 11 éves volt és szétmarta egy németjuhász a beleit.(minden belső szerve megsérült)túlélésre szinte semmi esélye nem volt mondta a doki is de meg tudta menteni.Úgy össze rakta azt a kutyát,hogy utána semmi panasza nem volt,nem szenvedett utána ugyan úgy élt tovább mint előtte,és 19 évesen úgy altattuk el mert már vak volt meg nem is hallott.Hát nem tudom hogy a Bartók Béla körúton meg tudták e volna menteni.Nagyon jó orvos és a hely pedig olyan mint egy szálloda,nagyon szép,tiszta.

2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vas megyében a legjobbak!!! Szamos dokinak van egy stílusa amit lehet szeretni és nem szertni (én egyébként nagyon bírom), de az vitathatatlan, hogy nagyon profi, érti a dolgát és imádja az állatokat. A többi dokiról is csak jót tudok mondani. Nagyon alaposak és együttéreznek a gazdikkal, őszinték és mindent megtesznek annak érdekében, hogy meggyógyuljanak az állatok. (Mi kutyusunk egyik napról a másikra lett nagyon rosszul, folyamatosan hányt, nem evett nem ivott, vasárnap volt, a Noéba vittük, mindenféle vizsgálatot elvégeztek rajta és mivel szóba jött a bélelzáródás ezért meg kellett műteni. Ugye vasárnap csak egy doki rendel, és amúgy is rengetegen voltak ezért a műtétet zárás után csinálták meg. Képes volt a doki és az asziszens csajszi is vasárnap délután még egy órát bentmaradni csak miattunk. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy a Noésokra lehet számítani, saját idejüket, energiájukat nem kímélve segítenek az állatoknak.) Az árakról annyit, hogy szerintem nem drága, megéri az árát, az állatkórház pl kb 2-szer olyan drága mint a Noé és közel se olyan jó.
2017. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!