Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya pl 1-2 éves...

Ha egy kutya pl 1-2 éves koráig kertesházban az udvaron van utána hozzá lehet szoktatni panelhez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet , de minden kutya más :D
2013. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+ eggyik könnyen másik nehezen hosszab kevesebb idő :DD
2013. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Érdekes lesz :D

Most még kertes házban lakok, de jövőre szeretnék beköltözni a belvárosba..remélem a kutya is megszokja majd :)

2013. jún. 22. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az én kutyám 3 évig élt a kertben, azóta meg lakásban. Illetve hát ez is kertes ház, de a lakásban szokott lenni. Csak figyelni kell a mozgatására.
2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább a zaj legyen a probléma..
2013. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, h nagyon gyorsan alkalmazkodnak bármilyen helyzethez. Mi bárhova megyünk (nyaralni, több napra látogatóba valakihez), mindig visszük a kutyámat, pillanatok alatt megszokta az új helyet mindig :)
2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az enyém is kertes házban volt másfél éve koráig, azután került hozzám panelba. Pillanatok alatt megszokta. Több élményhez jutott hozzá, hogy naponta van vele foglalkozva.

A szoba tisztaság nem is volt kérdéses.

2013. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szaszekk ***** válasza:

A kutyám 6 éves. Öt évig kertes házban élt, de kényszerből el kellett hoznom magammal költözés miatt panelba.

A lakást egy hét alatt megszokta, felfedezte. Csak meg kellett tanítanom az új szabályokra, mint pl. a nappaliba csak akkor jöhet be, ha beengedem. Amúgy megáll a küszöbnél. A konyhában kapott helyet, vígan elvan már. Megszokta a napi három, majd napi kettő sétát. (Munka miatt csak kettő-reggel-este), no és persze több játék. Amikor kertes házban élt, nem foglalkoztam vele annyit, mint manapság. Mondhatni nem voltam felvilágosult. Amúgy a kutya bárhol alkalmazkodik, ha a gazda is vele van, illetve a közelében. Neki ez többet ér. Azóta a kutya jobban szocializált, mint bármikor, hiszen itt találkozik más kutyákkal is. Az elején hevesebb, és dominánsabb volt, de fél év alatt ügyesen szocializálódott.

Így bátran állíthatom neked, hogy nem lesz baja a kutyádnak, inkább élmény, ha jól csinálod!

2013. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!