Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapott már meg téged kutya?

Harapott már meg téged kutya?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen. egy autó ki akart állni az udvarból de a kutya kijött én meg leszálltam a bicikliről, a kuty átjött az én oldalamra és hamm... nem lett semmi bajom csak lefertőtlenítettem
2009. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Igen, ráadásul a saját kutyánk, egy magyar vizsla. Féltékeny volt rám:(

Egyszer a combom,egyszer a fülem mögött, egyszer a tenyeremet és egyszer az arcomat. Akkor majdnem átharapta az arcbőrömet is. Sajnos ő nem simán odakapott, hanem még cibált is harapás közben.

Akkor 12 éves voltam, most 31 és az arcomon, tenyeremen megmaradt a heg.

2009. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
nekem a combomba harapott, két puli volt az egyik előről a másik meg a hátamon volt, tisztán emlékszem rá pedig már több mint 6 év eltelt azóta.
2009. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Idegen kutya amikor verekedő kutyákat szedtem le a sajátjaimról (az elég csúnya volt) és a sajátom is, amikor kificamodott a válla, én nem tudtam mi van vele és fel akartam emelni. (az nem volt vészes, mert ahogy ráfogott, már tudta, hoyg nem szabad és elengedett.)

És elég sokszor megkaptak ilyen kis bokáigérők, akiknek az egyetlen szórakozása, hogy mindenkinek a lábába harapjanak.

2009. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, de a kutyámat harapta meg másik kutya. Majdnem kinyírta... Nővéremről meg egyszer letépte a kabátot egy másik, mert kinyúlt amikor bicajozott a házuk előtt.

Lehet azért van mert sosem barátkozom idegen kutyákkal, óvatos vagyok, és amikor sétálok és megtámad egy kutya akkor az én kutyáimmal foglalkozik és nem velem. De be kell vallanom, az én kutyám egyszer-kétszer már viselkedett ellenségesen amikor idegenek letámadtak (szó szerint kb), volt egy lyukas kabát meg karcolások, persze azonnal leállt ahogy szóltam, de jogos volt mert nagyon megijedtem az ilyen emberektől és ráadásul pórázon is volt. :S

2009. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, még kisgyerek koromban és azóta is félek tőlük. Alapvetően nagyon állatbarát vagyok, kutyánk, macskánk és nyuszink is van, de az idegen kutyákban egyáltalán nem bízom és gyermekeimet is erre tanítom.
2009. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem 5 éves korom körül a szomszéd tacskója. Idegileg gyenge kutya volt (kínozták kicsi korában, szomszédok mentették meg). Valószínüleg rossz mozdulatot tettem és ezért a lábfejemen csinált egy szép kis lyukat.

Apukámat falun harapta meg 4 éves korában. Meg akarta simogatni a kutyát miközben evett. A kutya erre átharapta az arcát a szája kát oldalán, kapcsokkal kellett rögzíteni, akkoriban ('48) nem sok fájdalomcsilapítót használtak :-S

2009. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Igen, szüleim tenyésztők voltak. Szóval volt rá példa igaz inkább ezek megkapások voltak, de vissza gondolva mindig én hibámból, gyerek voltam és incselkedtem velük.

Szerintem jól nevelt saját kutya nem harap, sokal megbízhatóbbak mint az emberek, aki azt írta, hogy a gyerekeit a kutyák ellen neveli, az egy felelőtlen dolog. Csodákat tud tenni egy kutya a gyerek életében. Tapasztalat. Később még könnyebb vele ismerkedni!:)

2009. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Úgy verte le rólam meg a kutyámról egy autós aki megállt segíteni.

De továbbra is ugyanúgy szeretem az állatokat.

2009. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Mikor 7 éves voltam akkor szüleimnél született 3 vizsla az egyik kicsit belém kapott.Semmi komoly nem lett,
2009. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!