Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Almaecet és víz bolhairtónak...

Almaecet és víz bolhairtónak tényleg jó?

Figyelt kérdés
mit tudtok mondani az almaecet és víz bolha irtásról?azt hallottam hogy ezt a kettőt összekeverjük az a leg hatékonyabb bolha irtó!tényleg igaz és hogy kell használni?fürdetve vagy ráfújni és bele dörzsölni a szőrébe?
2013. jún. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Ha nem működik, még mindig használhatsz akár Neostomosant.
2013. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már hallottam rólla, de nem tudom mennyire hatékony. Szerintem fűrdesd meg vele, ne spriceld. Majd írd meg hatot-e.
2013. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tökéletes, de nem hosszú a hatóideje. Érdemes séta előtt átfujni vele a szőrét.
2013. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na kipróbáltam és tényleg jó,igaz nem 100%-os a hatása de nem látni benne bolhát néha 1 1 db-ot amit meg kézzel kiszedek!3 napja befújom fele és jól eldörzsölöm rajta és a szőre is sokkal szebb lett
2013. júl. 1. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van benne bolha akkor először a helyét kell teljesen mentesiteni, mert a bolha a környezetében él, és onnan fertőződik vissza. A kutyába csak kajálni jár.
2013. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma néztem és láttam benne megint 2 db-ot de most 1 kicsit erősebb keverésben a helyét belocsolom és bekenem őt is ha még mindig lessz akkor veszek frontline-t
2013. júl. 2. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
a házát nem ártana kifertőtleniteni, akár kimeszelni. és tegyél bele diófalevelet, eléggé hatásos a külső élősködők ellen. Amig a környezet fertőzött, a kutya is mindig bolhás lesz. ha nem is szivják a vérét, de mindig fogsz találni benne.
2013. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!