Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neked mi a véleményed a...

Neked mi a véleményed a staffordokról/pitbullokról?

Figyelt kérdés

Az érdekelne kinek milyen a megítélése a staffokkal kapcsolatban, sok megosztó kommentet olvastam már.

Sokan nincsenek jó véleménnyel arról, akik ilyen kutyát tartanak mert "menőzik vele".

Nekünk jelenleg is van stafford kanunk, 5 éves.

Napokig csavargott, mikor hívtak hogy nekünk nincs kutyánk, hozzuk el. Idén derült ki hogy diszpláziás. Valószínű el kell altatni (orvos már látta mielőtt valaki azzal jön hogy vigyük orvoshoz majd elmondja mi a teendő).

Ha ő nem lesz én szeretnék egy staffit, nem menőzésből hogy "nekem ilyen kutyám van", hanem mert nagyon okosak és szeretre méltóak, illetve a sok sétát bírják és mégis csak nyugodt szívvel mennék el vele esti sétára is. És jó lenne változtatni a véleményeken hogy "húú ez harci kutya vigyázz".

16 éves vagyok és lány, szerintem nem okozna gondot még egy kiskutya felnevelése, szukát szeretnék, nem kant. (nem "sufni" staffit akarok). És kutyasuliba persze hogy járnék vele:)

Ki hogy áll ehhez a kérdéshez? Szerintetek jó lenne ennyi idősen bevállalni? Oké hogy a 13 éves kislányt beoltották, de na... Engem érdekelnek a vélemények hogy 3 évvel idősebbnek ki mennyire látná jónak:)



#Staff #pitbill
2013. jún. 26. 16:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem az hogy ciki, nem menőzésből kell.

És tudom hogy élnek 3 lábú kutyák, és megértem hogy elesik. Én nem tudom mennyire fáj neki, vagy fáj-e.. De azt ahogy szenved nem nézném végig.

De igazad van nem kell nekem semmilyen állat. Köszönöm hogy felnyitottad a szemem, eddig is bennem volt hogy úgyse kell kutya, de ha mégis...

Köszönöm a meggyőzést. Tényleg :)

2013. jún. 27. 00:03
 12/15 A kérdező kommentje:

Amúgy kedves utolsó, én legalább beismerem hogy egy idióta barom vagyok.

És Te mit ítélkezel úgy hogy nem ismersz?

Ennyit erről...:)

Köszönöm a kommenteket mindenkinek.

2013. jún. 27. 00:05
 13/15 anonim ***** válasza:

"Idén derült ki hogy diszpláziás. Valószínű el kell altatni "


"Oké hogy a 13 éves kislányt beoltották, de na.."


ez a két dolog gyönyörűen önmagáért beszél. meg úgy egyáltalán a megfogalmazásod. de ha majd tanulsz egy kis pszichológiát, kommunikációt stb stb majd te is könnyen tudsz majd "ítélkezni" másokról mert megtanulsz a dolgok mögé látni.


az 5 éves kutyusnak minden jót kívánok...

2013. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Ő nevében is.

Hát, azét nem tudom olvasta-e a kérdést... De mindegy is.

Vagyis nem idén derült ki a dp-je, már 3 éve, akkor műtötték, egy darabig úgy tűnt jó, tavaly nyáron pár hétig el kellett vinni, mert a szomszéd leszedette a kerítést, és félt hogy baj lesz. Akkor kezdte hogy nem használja a lábát és elesik, akkor is volt nála orvos. Idén is. Közölte jobb nem lesz, de a másik lába lehet rámegy. Ami azért már szenvedős lenne neki is. Nem pont idén lenne az, hogy elengedjük mert nem erről volt szó, csak anyu mondta már ha itt az idő akkor nem várjuk meg míg teljesen lerobban. Szóval nem azt mondtam hogy pont idén aztán kell a másik kutya egyből.

Szeretem ezt a kutyát, és tudom még egy ilyen kutyánk nem lesz.

Áh mindegy..

2013. jún. 27. 01:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1 éves Amstaffom van nagyon jó kutya más mint a többi:))))
2013. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!