Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap megmérgezték a 2 éves...

Tegnap megmérgezték a 2 éves magyar vizslámat el is pusztult. Ilyenkor tudok feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen? Vagy mit tegyek nagyon nehezen viselem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyennel nem foglalkoznak a rendőrségen pedig kellene.Részvétem.
2009. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.nem értem azt aki ezz tette az ilyet eltaposnám.Még azt is látták a szomszédok mennyire szeretem és sokan szoltak,hogy ugat a kutya,de könyörgöm családiházba az a dolga meg azért kutya.Vagy tévedek?!Ráadásul nemsokára szülni fogok még van 2 hetem.Az ilyeneknek nincs szivük.
2009. okt. 14. 15:55
 3/8 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem, sajnos tudom mit érzel most!:((
2009. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de sajnállak! :((( Ha az én kutyámat megölnék, felakasztanám magam.

Az a baj, hogy még úgy sem vesznek komolyan a rendőrségen, ha pontosan tudod, ki volt a tettes, ne adj isten, még bizonyítékod is van rá. Hiába teszel feljelentést, nem fog semmi történni sajnos.

Egy kedves állatbarát hölgy kutyáját úgy ölték meg, hogy amíg a gazdi nem volt otthon, a hapsi átmászott a kerítésen, beszorította a sarokba a kutyát, és agyon verte. :O :O

Rettenetes, hogy emberek képesek minden lelkiismeret furdalás nélkül életeket kiontani....

2009. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnálom nagyon.Nekem régen nem a kutyámat hanem a cicámat sebezték meg.Kilőtte az egyik szemét a szembe szomszéd, én meg rohantam szegénnyel az orvoshoz.Nem tudtam bizonyítani, az állatok meg nem beszélnek.De nagyon jó lenne, ha ilyen esetekkel lehetne valakihez, vagy egy hivatalos szervhez fordulni.
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem aki nem szereti az állatokat az nem is ember!A sok paraszt állatkinzoval ugyanazt megcsinálnám amit ök csinálnak legyen az bármi!Én sokszor az álllatokat többre becsülöm mint az embereket remélem ezért nem itél el senki.
2009. okt. 16. 08:58
 7/8 intrepid ***** válasza:
Figgu! Tudod tutira, hogy ki tehette? Van neki kutyája? Hát akkor élje át ő is azt a szomorúságot, amit most te. Együttérzek veled.
2012. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Kétlem h lenne kutyája az illetőnek, ha meg mégis, az semmiről sem tehet.

Az emberkét kéne pitbullokkal megetetni.

2016. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!