Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mit tegyek?

Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk egy schnauzer ès van a szomszèd ès hát a kutyánk nem nagyon bírja őket ! A kutyánk ezzèrt nagyon ugatja őket! De egy csomoszor látom, hogy ők cukkolják! Csipszel,pizzával ettetik! Nagyon idegesiti őket hogy ugat ! De azon nem segítenek ha vissza ugatnak vagy is a kis gyerek ott ugat neki mint egy kutya! Mivel cigányok mèg tartok is tölük! De èn nagyon fèltem a kutyánkat többszört láttam hogy kövekkel fa darabokal dobálják! Sokszor beszolnak hogy zárjuk föl de az meg olyan hogy szegèny egèsz nap a lakásban legyen! Szerintetek tehetek valamit?
2013. jún. 29. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Húzol a szomszédod felől egy szép magas, tömör kerítést.
2013. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Elsőnek azonnal neveld meg a kutyád, hogy soha többet a büdös életben ne merjen idegen kézből kaját elfogadni!!!!!!!!!!!! Csak tőled!
2013. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A keritèsen gondolkozunk mi is egy szèp mediterán betobn szerün!


Sajnos a kaját atdobják ! Csontot is ès fèlek. Hogy szilánkos csontot

2013. jún. 29. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Neveld meg a kutyát, mert következőnek a mérget is megeszi. Kit érdekel, hogy átdobják, neveld meg, hogy csak a te kezedtől ehet!
2013. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyánál szinte lehetetlen 100 %-os élelemmegtagadást elérni, bár vannak módszerek, amik elég jól működnek, de erre most nem térnék ki. Jó magas kerítés, addig is a kutyát tartsd a házban, mert csak idő kérdése, hogy mikor fognak patkánymérget átdobni.
2013. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, kerítés kellene.

Megnevelni nem lehet biztonsággal. Ha olyan a kutya, mindig meg fogja enni amit meg akar.

Azt viszont nem szabad hagyni, hogy átdobáljanak bármit is a kertetekbe, ez szabálysértés, ezért fel lehet jelenteni őket és meg is fogják büntetni őket, ezt mondd meg nekik.

2013. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Én több olyan kutyát is ismertem, akiknél nem kellett különösebb tanfolyam, hogy csak a gazdától fogadjanak el kaját. Szerintem nevelhetők.

És igen, ismertem olyan kutyát is, akit az egész utca etetett. Hát nekem az első verzió jobban tetszik.

A magas kerítés mindenképpen kell, de tennék próbát ezzel a neveléssel is...

2013. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Illetve ha megtehetitek, akkor kerítsétek el attól az oldaltól is, így talán kevesebb átdobált kajához tud hozzáférni.

De az átdobálásról mindenképpen le kellene szoktatni a szomszédokat, mégis micsoda dolog ez, hogy a szomszédhoz átdobálom a szemetet?! Ezért simán fel lehet őket jelenteni.

2013. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szomszèd be vallota anyának ha mi ne vagyunk otthon ès a kutyánk sincs átszoktak mászi hozzánk de ez már tulajdonsèrtès is! Most hogy itt a nyár többet vagyok vele igy jobban tudom fegyelmezni! Mindig rászolok ha ugat ! Sokszor elterelem a figyelmèt a ficilabdával mert aszt imádja! Persze most már kevesebbet ugat de mèg mindig nagyon rosszul áll a helyzet! Volt egyszer hogy. Sántittot kiderült hogy rá dobtak egy követ ! De ha mèg egyszer eszt megteszik èn hívm a rendőrsèget vagy valakit!
2013. jún. 30. 00:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Már most hívhatod a rendőrt, anyudnak bevallotta a birtokháborítást. Többszörösen is!
2013. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!