Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás tetkót csináltas...

Milyen kutyás tetkót csináltassak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 12 éves korom óta velem van a kis keverék kutyusom Liza. Szeretnék valami személyes tetkót róla, de nekem nem igazán tetszenek ezek a fejes tetkók!

2013. jún. 30. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mancs lenyomat a tappancsáról? :)

Én ezt fogok!

2013. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Egész életedben azt fogod nézni, sztem rohadtul neked kéne mi tetszik, nem másoknak. Így semmiféle tetkót ne csináltass, mert itt nincs olyan, hogy 1 hét múlva meggondoltam magam...
2013. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen de ötletem sincs, és szeretnék olyant csináltatni amire ha ránézek ő jut eszembe :) például.: a mancsa, ez nagyon aranyos ötlet ;)
2013. jún. 30. 23:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2013. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
így tényleg ne csináltass tetkót, hogy semmi ötleted sincs. Egész életedben viselni fogod, fontos, hogy ne mások találják ki, mit fognak rád varrni. Én például 16 éves korom óta szeretnék tetkót, 20 évesen sikerült megvennem a kutyámat, és azóta eltelt két évben (mostanáig) nem sikerült olyan tetkót kitalálni, amire azt mondtam volna, hogy igen, ezt akarom magamra tetováltatni. Most nyár végén fogom megcsináltatni, de ennek sok neten keresgélés, ötletelés, rajzolgatás volt az alapja, mert én sem akartam egy egyszerű mancsot vagy portrét. Érdemes várni és megdolgozni a tetoválásodért, akkor biztos(abb) lehetsz benne, hogy nem fogod megbánni fél év után.
2013. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugalom, most gyűjti az ötleteket :)

Én is feltettem pár hónapja ezt a kérdést és még mindig nincs tetkóm, viszont most már tudom, h mit szeretnék! :)

2013. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a bokán/lábfejen lévő kis tappancs nyom tetszik nagyon:)
2013. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a tappancsnyom tetszik, én ha csináltatnék -de nem fogok:)- akkor a tarkómra, pont a hajam végéhez 2 mancsot varratnék.
2013. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár én mindenféle tetkótól irtózom, de a mancs minta nálam különösen negatív kategóriába esik. Talán mert az egyetemen legalább 4 lánynak láttam, nekem valahogy nagyon tucat, persze ez csak az én véleményem. A nevek is elég borzasztóak, talán ami jól tud kinézni, az a kutya jele különféle népcsoportoknál (asztrológiai jelek), vagy ilyen minimalista vonalakból összeállított tetkó, amin pár vonalbó kivehető, hogy az egy kutya. De szerintem ha mindenképpen szeretnél, olyat válassz, amibe elsőre beleszeretsz, mégis csak egy életen át viseled.
2013. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyesmikre gondoltam, egy ügyes rajzoló a te kutyád jellegzetességeit is le tudja pár vonalban rajzolni:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!