Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet a kutyát...

Miért nem lehet a kutyát fürdetni a Balatonon a moló mellett!? (nem strand)

Figyelt kérdés
Egyszerűen felháborít, hogy mindenhonnan kitiltják a kutyásokat..Hétvégén voltunk Balatonszéplakon és egyszerűen minden partszakaszról ki vannak tiltva a kutyák..még egy olyan utcáról is, ami nem csak strand, hanem utca is a part mellett. Van olyan aki ezt tényleg betartja? Nem túlzás, hogy még a moló mellett sem mehet be a kutya a vízbe? Ott kit zavar? Vagy miért baj leviszem a kutyát a partra?

2013. júl. 1. 11:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
61%
Mert Magyarországon ennyire primitívek a törvényhozók. Ha kutyástul szeretnél nyaralni, menj külföldre, a legtöbb országban nincsenek ilyen szabályok. Mi is Görögországba megyünk, ott imádják a kutyákat, simán lehet vele fürdeni a legtöbb helyen, és a legtöbb boltba be lehet vele menni.
2013. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
76%

[link]


Olvas el, ezt a cikket.

2013. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nincsenek mindenhonnan kitiltva. Ha nem kijelölt fürdő, és nincs táblával kiírva, hogy nem viheted be, akkor beviheted. A tihanyi Belső tónál meg kifejezetten a kutyák fürödhetnek te nem.

2013. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
70%

Őszintén?

Én leszarom, amikor ki van írva, hogy nem lehet fürdetni a kutyát. Szerinted majd 40fokban kinnthagyom dögölni a napon? Árnyékban is ugyanolyan neki. Vagy kiviszek vödörbe vizet, vagy beviszem a vízbe. (nem kis "retikül kutyát") lehet ,hogy elsőre nem szeretné, de nagyon élvezik. Ha valakinek gondja van vele, nyugodtan lehet mondani, csak nem nagyon érdekel :)))

(Amúgy ha te nem szeretnéd, hogy véletlen bele szóljanak, akkor menny egy kicsit odébb a fürdőzőktől, mert senkit nem zavar, de senki nem is fog szólni. Általában a legtöbb ember szereti is, amikor egy vidám szórakozós kutya van a vízben :) Vagy én nagyon szeretem ^^ :)


Bari

2013. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Igen, mi is levittük, de most rossz idő volt. Csak már most félek, hogy mi lesz a strandszezonban. Este 11 órakkor is szúrtak a rendőrök, hogy vajon leviszem-e az amúgy üres, szeles partra sétálni :D Vicc.
2013. júl. 1. 11:55
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
Te első a görögöknél homokos partra még sétálni se viheted, nemhogy ott fürdesd. Azért nehogy meglepetés érjen, úgy kell felkutatni szállást is, ahova beengednek kutyával, mert sok helyen, ha meglátják, akkor hiába üres az egész, nem engednek be. Inkább kempingekbe lehet vinni... És az is túlzás, hogy imádják a kutyákat.
2013. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
58%

Azért én sem értek vele egyet azzal, hogy a kutyákat nem lehet beengedni a Balcsiba bárhol. Jó mondjuk nem a strandon közvetlen, de azért arrébb jó lenne.

Engem is az ideg kerülget, hogy mindig úgy kell osonva beengednem a kutyát a vízbe mintha köztörvényes bűnözők lennénk és nehogy elkapjanak.

2013. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Görögországban még én is hőgutát kapnék, nemhogy a kutyáim. :)
2013. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%
Be lehet, csak nem mindegy, hol:) Mi több szakaszon is fürödtünk ebekkel a Balcsin, közteresek nem szóltak, egy papa unatkozott nagyon, és beszólt, de úgy lealáztam, hogy majdnem sírva menekült el:D
2013. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is gáz.

Vidéken nőttem fel, emlékszem, volt egy "strand" egy folyó partján, ahová kutyákat is lehetett vinni, fürödhettek, és semmi gáz nem volt belőle. Persze, a kutyások valamivel távolabb álltak a fürdőzőktől, ez olyan általános kép volt ott.

2013. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!