Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan néz ki egy kutyafuttató...

Hogyan néz ki egy kutyafuttató? Mekkora?

Figyelt kérdés
Csak mert még soha életemben nem láttam kutyafuttatót. Elég szomorú hogy nálunk nincs, pedig megyeszékhely vagyunk. Hogyan néz ki egy kutyafuttató? Mekkora? Vannak benne padok, kukák? Hányan szoktak benne lenni?

2013. júl. 9. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami mifelénk van körülkerített futtató, ott van pad és kuka is, a mérete pedig vetekszik egy panel lakás méretével. Ami nem körülkerített, az viszont komoly, több kilométeres terület, igazából a folyó egy partszakasza. De hallottam róla, hogy másutt léteznek olyan kutyafuttatók is, ahol még agility akadályok is vannak.
2013. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Budapesten elég kicsik...

Jelenleg nincs kutyám, de mindig nézem, hogy abban max elhízott csivavát lehet futtatni. A labdát pl simán kidobnám a szemközti kerítésen kívülre.

2013. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom fehérvári vagy (én igen). Én is kíváncsi lennék milyen egy kutya futtató. Ot legalább senki nem szólna, hogy fogjam meg a kutyámat, mert az ő kicsi kutyájuk fél a nagyoktól
2013. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Budapesten, a Gellért hegy, Tabán környékén van egy futtató (ha minden igaz) esetleg, ismeri valaki? :D

Szeretném elvinni oda a kiskutyámat, jól jönne pár infó!

2013. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesten zárt kutyafuttató a mondott környéken, amiről én tudok, kettő van. Az egyik a Csörsz parkban, elég kicsi és eléggé az út szélén, de a park sem nagy. A másik a budai vár oldalában, de éjszaka a vársétány egész területén lehet szabadon kutyát sétáltatni.

Nem körülkerített kutyafuttató volt régebben a Buzogány-torony körüli rész is, de nem tudom, ott most mi a helyzet, mert már nem arrafelé lakom.

A Gellért-hegyen kutyafuttató rész a Gellért-szobor feletti terület, de ránk soha nem szólt senki, mikor szabadon sétáltattam a kutyámat a hegy területén máshol is. A Gellért-tér felőli oldalon is van egy nagy zöld rész, ahol szoktak, arról nem tudom, hivatalosan az-e.

A Tabánban régebben nem volt kijelölve, viszont egyfajta hallgatólagos megállapodással sétáltathattak arra kutyát, kivéve a játszótéri területeken. Az aktuális helyzetet nem tudom megint csak.

2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illetve helyesbítek, a Tabánban volt kijelölve nem körbekerítetten egy jó meredek rézsű rész két út (Naphegy utca-Gellérthegy utca) között, de ott még egy labdát sem lehet eldobni.
2013. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk elég kicsik,a kistestű kutyámat nem tudom ott lefárasztani mire felgyorsulna már megkell állnia:/

kuka van,padok nincsenek.Most pedig még a füvet se nyírták le.Nem tudom mit gondolnak majd 1 méteres gazba viszem oda a kutyát vagy mi? -.-


Így szabályt szegek amikor csak elmegyek a 3 park vmelyikébe amibe nem lehet kutyát vinni.Ez van,ha már normális méretű és karbantartott futtatót nem csinálnak.

Utcán sipákol minden 3. ember,hogy kössem meg a kutyát,mert fél tőle..B.meg Havanese-m van mit fosnak egy ekkora kutyától? -.-


Nem értem,ha már elvárják,hogy pórázon sétáltatsuk a kutyákat akkor legalább normális futtatókat kéne csinálni amit karban tartanak (pl:fűnyírás).

2013. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a XI. kerületben több futtató is van.

Olyan 150 nm körüliek, van bennük 2-3 pad, 1-2 kuka.

Napközben általában üresek, este viszont olyan 6-7 kutya szokott bent lenni egyszerre ha jó az idő. Egymást váltják az összeszokott társaságok.

2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

IX kerületben , a Markusovszky térit ismerem egyenlőre. Kavicsos talaj van, körben kerítés, körülötte bokrok.

Viszonylag tiszta, és van egy kút is, valamint hamus, és kuka. Mérete mint egy panellakás kb. Nekem kölyökkutyám van, és nem fogtunk még ki nagyobb tömeget. Szóval akár több kisebb kutya jól el tud ott játszani, de akár a nagyobbak is.

Van pár nagyon kezdő akadály, viszonylag jó állapotban.

2013. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!