Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pincsi kutyinak vettem egy...

Balla Zsóka kérdése:

Pincsi kutyinak vettem egy Kiltix bolhairtó nyakörvet 5200Ft rt Mindent szabályosan csináltam, mégis tele van bolhákkal. Nekem ez nagyon húzós. Ilyen esetben bizonyos időn belül blokk és nyakörv ellenében, miért nem adják vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

#bolha #nyakörv #Kiltix bolhairtó #nem irtja
2013. júl. 10. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mert a környezetet is le kell kezelni bolhák ellen, nem elég a kutyát. Visszamásznak rá..
2013. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolha elleni szer használata előtt le kell kezelni a kutyát bolhairtó fürdetéssel. A nyakörv nem távol tartja a bolhákat, hanem megöli vérszíváskor. Amíg van utánpótlás, és még nem szívott vért a bolha, megtalálhatod a kutyában.A kutya környezetét is le kell kezelni legalább 3 héten keresztül.
2013. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként bolhás volt mikor rátetted? Vagy használat utána lett bolhás? (Ahogy az előzőek írták)

Ha utána lett bolhás az megint más. Nem minden kutyának jó ugyanaz a nyakörv. Másikat kell kipróbálni.

2013. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy egyik sem 100 %-os védelem, és nem az árusítóhely hibája, ha neked nem vált be, esetleg a gyártónál reklamálhatsz.

Én Scalibor nyakörvet tettem a kutyámra kullancs ellen, és 1 hónap múlva vittem orvoshoz babéziával...

2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság már nem jók semmire a nyakörvek. Állatorvos doki ismerős ajánlott 3 féle cseppet, valamit azt mondta, hogy ez az ultragangos riasztó nagyon jó! Kb 5000Ft de egy évig használ.

A cseppek, amiket ajánlott: praktic, exprot, advantix

Ő is ezt használja a kutyán, és nem bolhás, nincs benne kullancs és a szúnyogok sem szállnak a kutyára.

2013. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!