Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 hónapos német...

Van egy 6 hónapos német juhászom, akit ha elviszek sétálni mindent megugat. Tehetek rá szájkosarat? Mert úgy jó a helyzet

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el a szocializációt kicsit későn , de most fen áll ez a próbléma. tehetek rá tépőzáras szájkosarat , nem gátolja a fejlődésben szocializációban ? mert az a helyzet hogy máshogy nem tudom emberek közé vinni még suliba se ...
2013. júl. 10. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kosár kell, hanem elkezdheted megnevelni.
2013. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szájkosár nem fogja megakadájozni az ugatást. Hacsak nem muszály ne használd. Tiltsd le a neked nem tetsző viselkedést. Hosszú távon ez a megoldás.
2013. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor ugat akkor egy virsli darabkával vond el a figyelmét, ültesd le és mond neki, hogy nem. Ha az ugatás ellenére is rád figyel dicsérd meg és add neki a kaját.

Nekem 1.5 éves kutyám van, teljesen szocializálatlan volt mielőtt befogadtam, és neki is hasonló gondjai vannak, voltak.


Más kutyákhoz úgy közelít az utcán mintha megakarná ölni őket, de valójában egy kis morgás, szaglás után csak játszani szeretne velük de nem tudja hogyan kell.


Már elértem vele, hogy sétáknál ne húzzon, eleve örökbefogadtam mert kegyetlen körülmények között élt, így más emberekkel nincsen gondja.

2013. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!