Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz? (többi lent)

Ez igaz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy egyes tenyésztőknél mikor kiöregszik egy kutya csak úgy "eltűnik".Elaltatják csak azért mert nem volt a kedvenc kutyájuk és csak azért tartották mert szép volt, nyerte a kiállításokat és drágán lehetett eladni a kölyköket? Vagy csak egyszerűen nincs róla hír, de megvan?

2013. júl. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinél ilyen előfordul, azt nem nevezném tenyésztőnek, csak szaporítónak.
2013. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Te el tudnád altatni azt a kutyát, akivel évekig dolgoztál, kiállításokra jártál és családtagod volt évekig? Szerintem csak simán nincs róla hír, nyugdíjba vonult, gondolom idővel a növendékek kerülnek "rivaldafénybe", de az még nem jelenti azt, hogy nem él a kutya. Persze akinek csak egy tárgy a kutya (szaporító), abból már inkább kinézem.
2013. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem nevezném tenyésztőnek, aki elaltatja vagy odaadja valakinek a tenyésztésből kiöregedett kutyáit, ez egy undorító szaporító függetlenül attól, hogy törzskönyves kölyköket hoz-e le és jár-e kiállításra.

Viszont amiről te beszélsz ott lehet csak arról van szó, hogy az idős kutyák boldogan élnek a tenyésztőnél, csak nem tesz fel minden héten friss képeket róluk, illetve nem jár velük kiállításra.

2013. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 nyugdijas is van:) Egyikük 9, a másikuk 7 éves:)) összesen volt 4 almuk életükben! A fél karomat előbb odaadnám, mint egyikőjüket is:))) Ritkábban teszek fel róluk képet, de ugyanugy fent vannak a honlapon:)
2013. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!