Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Hemberger...

Mi a véleményetek Hemberger Attiláról és a kiképzési módszereiről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz róla valamit akkor én szivesen elmondom a véleményem. :D De komolyan.
2009. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem a küllemére gondoltam, azt én is meg tudom ítélni, hogy jó pasi-e :O
2009. okt. 20. 12:37
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Sosem hallottam róla (ennek lehet hogy csak a rémes névmemóriám az oka:) Írnál bővebben, vagy betennél valami konkrét linket?
2009. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kutyakiképző Csepelen a Rózsa utcában. én is csak hallottam róla, és mivel most fogok Csepelre költözni kutyaiskolát keresek.
2009. okt. 20. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, azt gondoltam hogy van vmi "egyedi" ami miatt kérdezed...
2009. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jól ötvözi a klikker képzést a kannás, és egyéb ösztönkezelő módszerekkel, jobbnak tartom a csepeli sulit a hiperszuperszent népszigetinél.

Egy oktató ismerősöm ott dolgozott valaha segédként, és hát... Míg a népszigetisek hajlamosak sznobosodni, és kérkedni azzal, hogy mit tud a kutyájuk az ismerősöm és tanítványai IGAZI kutyások. Nem az érdekel minket hogy pacsit adjon a kutya, hanem hogy például megvár a bolt előtt, ha azt mondjuk nekik MARADJ!.

Remélem érted mire célzok, de azt hiszem a népsziget leszólása miatt le leszek pontozva. :S

2009. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem úgy gondotam, hogy apasi-e hanem hogy mit csinál. :D
2009. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
*jó pasi
2009. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Én Csepelre jártam a kutyámmal a Rózsa utcába. Csak egyet tudok tanácsolni: KERÜLJÉTEK EL JÓ MESSZIRE AZT A SULIT!!! Nagyon elrontották a kutyámat és nem csak az enyémet, többen is rosszakat mondtak róla. Idegroncs volt a kutyám (meg én is), mire eljöttünk onnan. Mi nem hozzá jártunk, más volt a kiképző (a nevét sajnos nem tudom), de nem mennék a Rózsa utcába akkor se, ha ez lenne Budapest egyetlen kutyasulija. Lehet, hogy azóta megváltozott a suli, 1,5 éve nem jártam arra, de én már nem bízom benne többet.
2009. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

A jó kutyasuliban megmondják a gazdinak, hogy mit csinál rosszul, akkor is, ha fáj...

Nagyon jó ösztönkezelő módszereik vannak, és egy népszigetis kutyát sem láttam, amelyik olyan fegyelmezett lenne, mint egy csepelis. Ha valakinek alapból nincs egy egészséges önbizalma, valóban idegroncs lesz a suli végére, emiatt a kutyája is...

Szóval csak olyanok menjenek oda, akik kemények, céljaik vannak a kutyáikkal, és kitartóak.

2009. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!