Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vágja magát földhöz a...

Miért vágja magát földhöz a kutyám? Én is szoktam . Tőlem tanulja? Olvastam, hogy a kutyák hasonlítanak gazdájukra.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 23:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én minden helyzetben, főleg ha összeveszek valakivel.

Kiskoromban jöttem rá, hogy mennyire agresszív vagyok, amikor egy tőlem 5 évvel fiatalabb kislány elvette a labdámat és fejbe vágtam.

A kutyámon ugyan ezt veszem észre, ő is utálja az embereket, mint én . Elég fura dolog

2013. júl. 18. 08:44
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

jézusom! ekkora bäromságot sem mindig olvas az ember! ha egy kutya utálja az embereket akkor az SOHA nem ilyesmiben nyilvánul meg! egyértelmű kommunikációjuk van az ilyesmire! de már régen túl lennétek nem egy támadáson ha utálná az embereket.


HA EZ NEM KAMU akkor

viszont , azt simán el tudom képzelni hogy tőled, mint agyilag feltehetően zokni gazdától verést kapott ha úgy gondoltad agresszív kedvedben vagy és megtanulta hogy eldobja magát visítva=nyüszítve hogy a helyzetből mihamarabb kikerülhessen és így tesz más emberek láttán is vagy, a kutya is érzi hogy egy annyira szerencsétlen életképtelen ember vagy hogy idegen láttán inkább eldobja magát szintén azért hogy elkerülhessen helyzeteket.


döbbenet hogy bárkinek lehet kutyája!


én is megnéznék videót nagyon szívesen.

2013. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, hány éves vagy?
2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 compactegon ***** válasza:
csóri kutya...remélem vele legalább nem vagy agresszív!
2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!