Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ezekhez a fajtákho...

Mit szóltok ezekhez a fajtákhoz : Chiweenie ( csivi+ tacsi), GoldenDoodle ( goldi + uszkár), Chorkie (csivi+yorki)? :D Az alábbi linken megnézhetitek őket.

Figyelt kérdés
[link] Discovery.com/videos/dogs-101-season-two/
2009. okt. 20. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom megnyitni.
2009. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
szerintem a com kimaradt!
2009. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem mükszik a link!
2009. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a link végül is jó, beadja az Animal Planet oldalát, de a videókat nem játssza le. Megnyitnom úgy sikerült, hogy a [link] után ki kell törölni a szóközt.
2009. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt a link helyesen!

2009. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon leterhet lehet a szerver, mert akadozik a videok lejátszása és olykor néhány videot nem akar megnyitni
2009. okt. 20. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Így is rengeteg spontán létrejött keverék van egy olyan világban,ahol fajtatiszták százait altatják el csak azért,mert feleslegesek,senkinek nem kellenek.

Nagyon sötétek az emberek.

2009. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a fajták külön sem jönnek annira be. Semmi bajom velük azon kívül, hogy rengeteg kutya van gazda nélkül, akik ugyanilyen keverékek csak nem népszerű fajtákból. Szerintem nem kell még tenyészteni is őket. Nem tudom hol csinálják ezt, biztos, hogy ott is rengeteg rossz sorsú kutya van. Én ezeken a csatornákon az állatrendőrséget szoktam nézni és bizony hiába Amerikába van, ott is olyanokat csinálnak az állatokkal, hogy kettéáll a szemem. Csak sajnos az embereket semmi nem érdekli, csak a pénz és az, hogy menő, extra kutyájuk legyen. Na ilyenkor hívom fel azon keverékesek figyelmén akik szerint az a sznob akinek fajtatisztája van... Akkor az ilyen kutyák vajon miért vannak?
2009. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek az előzőkkel, hogy hülyeség keverékeket tenyészteni, de ha valamilyen konkrét célra akar egy új fajtát kitenyészteni, az elfogadható, de csak szigorú ellenőrzés mellett. Amúgy a 3 "fajta" közül csak a goldendoodle jön be, de csak azért mert csak ezt a 3 lehetőséget soroltad fel.
2009. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek csivava-tacskó keveréket, bár ő nem szándékos tenyésztés eredménye, hanem az emberi felelőtlenségé, szerelem-gyerek. De nagyon édes kiskutya.

Az enyém pedig szálkás tacskó-yorki keverék, szintén szerelem gyerek, állatvédőktől fogadtam örökbe.

Szerintem nagyon jópofák tudnak lenni a keverékek is, bár keveréket tenyészteni a szememben elítélendő dolog.


Íme, a szálkás tacskó - yorki koprodukció!: :)

[link]

2009. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!