Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bari + kutya a X. kerületben?

Bari + kutya a X. kerületben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy veszek a border collie kutyám mellé 1db bárányt, kertes házba. szerintem a kutya tökre örülne neki, és nem kéne füvet nyírni. Aztán mikor viszem a közeli parkba sétálni a kutyám, jönne velünk a bari is, a kutya terelné. Mindenki csak nézne, de szerintem praktikus és hasznos. :-D. És talán barátok is lennének. Lehet barit tartani a X. kerületben?

2013. júl. 18. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de ez az elképzelés csak a mesében valósulhat meg. A másik meg h a birka nyájban érzi jól magát. Valamint nem gondolom h húh de nagy tapasztalatod lenne abban hogyan tanítsd meg a kutyád terelni....
2013. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tartani lehet.. viszont ha jól tudom belterületi közterületen legeltetni tilos.. ezt nem árt tudni.


Viszont olyan szinten veszélyes hogy más kutyákat túlpörgethet a bari bekapcsolhatja a vadászösztönöket nagyon durván úgyhogy én ilyet nem tanácsolnék.


Ha terelni szeretnél akkor erre vannak tanyák ahol segítenek is. és nem olyan vészesek az árak sem.

2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen az utca végén,igaz mi Mosonmagyaróváron lakunk.Itt egy Golden Retriever mellett van egy kis fekete bárány,de én nagyon sajnálom.Amikor elmegyek a ház előtt,a kutya fel-le rohangál,ugat,a szegény kis birka meg rohangál utána.Nem tudom mi lesz vele télen,mivel fogják etetni,mert nagyon kicsi az udvar,szénát gyűjteni nem tudnak.Szerintem ne vegyél,csak szenvedne.
2013. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, talán tényleg nem lenne jó a birkának. Akkor elmegyünk majd máshová terelni.
2013. júl. 18. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy birkát nem is lehet igazán terelni. Ahhoz minimum 3-4 kell.
2013. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!