Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van sok jó oldal a kutyák...

Van sok jó oldal a kutyák etetéséről, linkelnétek?

Figyelt kérdés
Igazából egy bizonyos oldalt keresek de mást is szívesen elolvasok. Nem az érdekel miből kell felépülnie egy kutya táplálékának, azt tudom. Hanem hogy milyen gyümölcsöt, zöldséget ehet és mit nem? Mi a mérgező neki és mi a hasznos. Előre is köszönöm a válaszokat! Ja és nem vega a kutyám, mielőtt jönne az osztás.
2009. okt. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen kutyud van:?


15/L

2009. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

A krumplit úgy tudom nem tudja megemészteni, de az én kutyám megeszi, sőt lopkodja.

Amúgy szerintem amit te megeszel gyümölcsből és zöldségből, attól neki sem lehet baja. Ha nem akarja enni, akkor természetesen ne erőltesd. De ha szívesen eszi, akkor mint nassolás, nyugodtan eheti.

2009. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A faunásra voltam kíváncsi, köszönöm szépen. A többieknek is. Mindet el fogom olvasni.

Egyébként pitbullom van. És ő is szereti a krumplit:)

2009. okt. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!