Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos chihuahua etetésében...

4 hónapos chihuahua etetésében tanácsra van szükségem. Rossz döntés ha az esti séta után nem kap már enni?

Figyelt kérdés

6 hete van egy drága icike-picike gyönyörű egészséges chihuahuám.

Semmi gond nincs vele,csak az,hogy ha este adok neki enni (a napi 30-40 grammot nem tartom,ennél is többet eszik napközben),éjjel bekakil...kis kakásom. :) Most kitaláltam,hogy az utolsó étkezést este 6-7 óra között tartom,utána 1-2 óra séta (rengeteget szalad,nagyon fitt),séta után maximum 1-2 db jutalomfalat,és fekvés. Ezt ma vezettem be,de olyan éhes szegény...És nagyon félek,hogy éjjel leesik a vércukra!

Mit tanácsoltok?


És rögtön a második kérdés:

Azt mondták,hogy ha ilyen sokat fog enni,nagyra nő...magas lesz...Most 15 cm magas és 80 dkg. Ugye ez nem igaz?



2013. júl. 19. 23:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:06

Neked vagy baj van a számolási képességeddel, vagy a kutyádat sürgősen vizsgáltasd meg orvossal, mert az emésztésével igen nagy gondok vannak. Még a 40 kilós kutyák sem esznek naponta 1 és fél kg kaját meg.

2013. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Húha! :) Most aztán jól vissza szóltál! Nem is tudok rá válaszolni,csak annyit,hogy olvasd el mégeegyszer,és keresd meg hol írtam azokat a számokat amiket írtál. Ha nem találod,hisztizzél csak tovább! :-))))
2013. júl. 20. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!