Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétálam a kutyáma (Amstaf) és...

Princo1310 kérdése:

Sétálam a kutyáma (Amstaf) és 2 kóbor kutya megtámada megvéte magát de sajnos megsebesült a lába meg a háta. Hátán a seb be is dagadt lábán meg elég csunyán nyilt szé és nem érem el jelenleg az állatorvost? Mit tehetek adig én itthon mivel segíhetem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Van otthon Codan sebfertőtlenítő? Azt orvosi műtéteknél használják, ráadásul keserű, szóval az állatok nem nyalogatják le.

Ezen kívül próbálj meg elérni egy másik állatorvost, hogy hol tudnának fogadni titeket még ma.

2013. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betadinnal alaposan kend be.
2013. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Merre laksz?Nincs a környező településeken állatorvos?

Én is kis faluban lakom,doki nem mindig elérhető.Szépen felülök valamilyen tömegközlekedési eszközre a kutyámmal és elmegyek a legközelebbi állatorvosig.

Mit csinálnál pl.egy gyomorcsavarodásnál?

2013. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bekentem betadinnal azt nyalogassa az nembaj? köszi egyébként a válaszokat, holnap jön az állatorvos nehéz volt elérni őt :S
2013. júl. 21. 02:11
 5/7 anonim ***** válasza:
A Betadin nem sokat használ,ha a kutya lenyalja!
2013. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lenyalja, kösd le. Legjobb lenne ha összehúznád a sebet leukoplaszttal, persze tegyél alá gézt. Nem a legjobb, de ha nem tudod máshogy megoldani a semminél ez is több.

Mellesleg én sem ücsörögnék otthon, ha nincs más megoldás taxival vinném el valahova, akárhova. Olyan nincs, hogy valahol ne legyen ügyelet...

2013. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat rá fél órára vissza hívot az orvos és elmondtam mekkora a seb mondta hogy az nem komoly és másnap kijött nem is kelett sokat csinálnia csak adott neki szurit mondta hogy a betatin jó ötlet volt lefertötlenítette, és a gyulladást megelőzte. szerencsére nem lett komolyabb baja megvédte magát :) még egyszer köszi a válaszokat.
2013. júl. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!