Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám ki tudja...

Segítség! A kutyám ki tudja nyitni a kaput ami az utcára vezet! Mit tegyek azon kívül hogy mindig kulccsal bezárom?

Figyelt kérdés
10 hónapos és most fordult először ilyen elő.
2009. okt. 21. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

az miért nem jó, hogy bezárod?!

ennél jobbat nem tudok tanácsolni!

2009. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kilincs helyett tegyél rá ilyen elfordítható golyót (biztos van neve, csak én nem tudom), azt nem tudja kinyitni.
2009. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tegyél az ajtóra reteszt, és legyen mindig bereteszelve, így nem tud kimenni, még ha a kilincset kinyitja sem. Nálunk ez vált be.
2009. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha kulccsal bezárod és mégis kinyitja akkor az a kutya egy varázsló!:)
2009. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kinyitotta átfordítható kallantyút tettem rá az kifogott rajta.
2009. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugy van, hogy nincs kilincs, de kulcsal lehet nytni, meg egy gombal, de ugy tudják kinyitni, hogy a lábával meghuzza, ha nincs bezárva rendesen... Kulcsal kell zárni, vagy van rajta felül retesz is.
2009. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket =)

akik pedig azt mondták, hogy a legegyszerűbb bezárni, és nincs probléma, azoknak megsúgom, hogy rajtam kívül még 4-en laknak ebben a házban =) mikor suliban vagyok, nem tudom felügyelni, hogy apám vagy anyám kulccsal bezárja-e az ajtót.

2009. okt. 21. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szüleidet hogy mindig zárják azt a kaput és kész,ez nem nagy dolog.Ha meg nem teszik meg akkor nem tom de kérd meg őket.
2009. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vastag fém drótkarika pont akkora méretű, mint a két kapunál az első két kapuelem, így biztos nem tud kimenni. Nekem kisgyermekem van, ( egyébként neki az óvoda kapuján van, hogy a kicsik ki ne menjenek,) és egy 2 éves németjuhászom is van, aki nagyon jönne utánam, ha megyek valahova. A múltkor 100-110 km-es szél fújt, arra is jó.
2009. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ =)
2009. okt. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!