Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszat tesz a kutyám fogainak...

Rosszat tesz a kutyám fogainak ha diót tör meg a fogaival és azt megeszi?

Figyelt kérdés
Félek tőle, hogy letörik vmelyik foga meg ilyenek, de sajna nem tudom eltiltani a diótól, mivel a kertünkben van, és még most is esnek le. Pedig a kutyám már sajna teljesen rászokott =(
2009. okt. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem ha egyet megeszik egy nap az jó, de ha egész nap diót rágcsál az már nem annyira.
2009. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is megeszi, semmi baja sincs tőle (csont még keményebb, mint a dió héja).
2009. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz. Már csak saját tapasztalatból is mondom: az én kutyám is dió mániás,elrág párat naponta,de neki semmi baja,ellenben az én idegeimmel,mert hát ugye a legjobb sunyiban behozni a lakásba és ott szétrágni,persze megenni már minek??!!
2009. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyának diószezonban hülyére zabálja vele magát, van egy nagyon nagy diófánk. Azon kívül nincs ezzel semmi baj, hogy a lábtörlőre jön feltörni és az ehetetlen maradékot otthagyja. A fogának a világon semmi baja.
2009. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim is diófa alatt laknak, szinte az egész kertet bekeríti és gyönyörűen ki tudják válogatni a diót amikor megtörik. Gondolj bele, egy csontot is megesznek.
2009. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fogainak nem, de a gyomrát, beleit fel ne sértse ha nagyobb darabot eszik meg. ugyanis elég keméyn ahhoz, az 1ik honlapon olvastam erről, szval óva intettek minden gazdit.
2009. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugodtam =)
2009. okt. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!