Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SIXfeet Design tapasztalatok?

Valletta kérdése:

SIXfeet Design tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rendelt már valamelyikőtök a SIXfeet-től ( [link] ) nyakörvet, pórázt? Milyen árban dolgoznak? A minőség jó? Nagyon sokat kellett várni rá?


Árajánlatot már kértem két napja, de még nem kaptam választ.


2013. júl. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Minőségre tényleg nagyon jók a dolgaik, csak sajnos én nem tudom megfizetni...ha meg tudnám, megvenném :)

Itt egy példa az árakra:

Az ár attól is függ, hogy milyen széles lesz a nyakörv.

A 3cm széles, XL-es fém csatos nyakörv 7.800 Ft, a 2,5 cm széles fém csatos nyakörv XL-es méretben 7.400 Ft

A fém láncos nyakorv 2,5 cm szélesben 6.400 Ft.

2013. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben végre megjöttek az árak. L-es fémcsatos nyakörv 5800, 1,20-as póráz 3200. Ennyiért már tényleg kifogástalan minőségben kellene, hogy elkészítsék őket...
2013. júl. 23. 23:18
 3/3 ricveres válasza:
Ajánlom a [link] oldalt, ahol szintén design nyakörveket lehet vásárolni 2300-2500Ft-os áron. Tovább a vásárlással támogatjátok a SzentFerenc Állatotthont is.
2014. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!