Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az oké, ha ilyenkor elküldöm...

Az oké, ha ilyenkor elküldöm magamtól?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs sok gond a kutyámmal, rengeteget vagyok vele (séták, tanulás, játék, miegyéb formájában), mostanában viszont nagyon ráállt arra, hogy "csak úgy" betör a személyes terembe, ami esetében azt jelenti, hogy lábujjtól orrhegyig végignyal és a 25 kilójával belemászik az ölembe (mióta a vizsgaidőszaknak vége szinte egész nap együtt vagyunk és kicsit rámgyógyult). Minthogy ezt a pofátlanságot nagyon cukin tudja előadni, sajnos elég sok bátorítást is kapott ilyen szitukban. Ugyanakkor azért nem járunk ott a kapcsolatunkban, hogy ezt megengedhessem neki (behívás pl. nem száz százalékos még), viszont nem tudom igazán, hogy ilyenkor mit kéne csinálnom. Elzavarni? Nem szívesen förmedek rá ilyenkor, mert persze azért is jön ennyire jóhiszeműen és vehemensen, mert csupa pozitív dolog érte ilyenkor. De azért sokszor terhes, ha az embernek a nyakába másznak, leborítják a laptopját az öléből, stb. Mit gondoltok?

2013. júl. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor zavar akkor elküldöd, amikor meg nem, akkor maradhat. szerintem. nem ettől leszel jó, vagy rossz vezető.
2013. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van egy tökéletes tippem erre. az enyém is ilyen. hatalmasra kifejlesztette a cukiságba burkolt személyes térbe betörést. mindenki elolvad tőle! csak én nem.


MINDEN ilyen esetben amikor ő kezdeményez azonnal szigorúan zavard el magadtól.


VISZONT! ha pont olyankor csinálja amikor neked is pont jól esne (nálunk volt ilyen is) akkor sem szabad hagyni. semmi többet nem kell tenni az ügy érdekében minthogy a saját irányításod alá vonni ezt. tehát elzavarod, vársz egy kis hatásszünetet, aztán magadhoz hívod és mehet a nyali fali, dögönyözés.

én így csináltam és tökéletesen működött. eszébe nem jutna a személyes terembe furakodni. mindenki máséba megteszi, mert megteheti.


fontos! nem tévesztendő össze azzal, amikor hosszasan nézed pl. a fekvő kutyát, mert ezt veheti annak is hogy magadhoz akarod hívni.

2013. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyet csinál és nem kéne el kell küldeni tanulja meg hol helye.Néha nálunk is ez van ne engedd,hogy felugorjon és ha próbálkozna mondd neki,hogy nem szabad.Tanítsd meg neki,hogy akkor jöjjön amikor hívják.Vagy ha oda is megy csak üljön vagy feküdjön oda ha ott akar lenni.
2013. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha ilyet csinál és téged zavar, akkor küldd el! Aztán hívd vissza kicsit, akár rögtön, akár pár perc múlva, szeretgesd meg kicsit, aztán küldd el újra!
2013. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!