Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy kutya aki folyton a faluban lófrál.Van gazdája de nem törődnek vele.A kutya nagyon sovány és mintha nem lenne elég baja még meg is kergetik.A minap a boltból jöttem kenyér volt nálam és a kutya hazáig követett.Nagyon sajnálom őt adtam is neki kenyeret és úgy nyelte mintha valami finomság lenne pedig csak sima kenyér volt.Gondoltam rá,hogy fel kellene a gazdáit jelenteni de nem tudom.Az összes állattal rosszul bánnak.De ha eddig nem jelentették fel őket valami oka lehet.Ti mit tennétek a helyemben?
2013. júl. 25. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod magadhoz venni?
2013. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni.Azért nem jelentették fel mert falun általában nem szokta az állatokkal foglalkozni,sajnos.
2013. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én boldogan magamhoz venném de a végén azt mondanák,hogy loptuk(nem mintha hiányolnák a kutyát)és anya nem engedné már van két kutyánk.
2013. júl. 25. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni (vagy esetleg fészbukon üzenni) a terület állatvédőjét! Neki megmondod hogy itt és itt van egy rossz környezetben élő kutya, kimennek vagy elviszik vagy nem és nem fogják megtudni hogy te hívtad ki őket, mert azt így külön nem mondják. Vas megyében legalább is így van!
2013. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!