Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék a német törpe...

Hol vehetnék a német törpe spiccemnek ruhát?

Figyelt kérdés

Budapesti helyek érdekelnének.

Télire akarok neki venni, hogy szegénykém ne faggyon majd szét kint.


2013. júl. 27. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fressnapfba menjetek majd be kutyástól, ott rá is tudod próbálni!
2013. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A törpe spicceknek nagyon tömött bundájuk van, szerintem nem fog fázni. Nekem yorkshire terrierem van, az ő bundájuk sokkal szellősebb, mégsem adok rá ruhát. Talán 1-2 alkalommal adtam rá, ha épp szakadt a hó. Látom, hogy a ruhában nem érzi jól magát, de nincs is rá igénye, ha fázna, azt úgyis látnám. És a 10-20-30 perces séta alatt -ha mozog- akkor nem fog megfázni.

Szóval azt javaslom, hogy mielőtt felöltözteted, nézd meg, hogy van e szüksége a ruhára.

Ha igen, akkor azt javaslom, hogy inkább varrass, mert egy spicc bundájára nem egyszerű egy kutyaruhát ráhúzni :)

Ilyen fazont javaslok:

[link]

Belül legyen polár, kívül vízlepergetős.

2013. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerősöm varrja a kutyámra a ruhát. Varr sima polárt, vízállót, dupla bélésű vízállót... De ő Nyíregyháza közeli, tehát csak postázni tudná.
2013. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem állandóan kint van a kutyusom jól érzi magát kint viszont éjjelente lehűl a levegő és érzem, hogy picit didereg ezért télen mindenképpen fogok rá ruhát adni
2013. júl. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!