Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Rottweiler...

Mi a véleményetek a Rottweiler von Hartburg (Pécs), tenyészet ről? Nyugodt, egészségesek és szépek a tőlük származó kutyusok? (Honlap link a leírásban. )

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 28. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a kutyái, a most divatos malacorrú kutyákat "tenyészti".


De igazából szinte az összes ezt a típust gyártja halomba...


Nekünk egy pesti kennelből van a rotink.

2013. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1es vagyok.


Nem beszélve arról, hogy van négy szukája.... nekem ez egy kicsit sok :/

2013. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a legszebbek. Kant vagy szukát szeretnél? Mert nekem mindig az volt a bajom a legtöbb kannal, hogy nem "rotis" a feje, hanem kb. ahogy valaki írta már, olyan malacfejűek. A szukák meg (nem pont ennél a kennelnél hanem úgy általában) olyan "csőrösek" mint pl. egy németjuhász feje.

Aztán találtam egy számomra szépet, ami tényleg rottweiler kinézetű. (most már felnőtt kutya)

2013. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 08:28

Miért is "sok" egy tenyésztőnél 4 szuka?

2013. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek innen van kutyája:


[link]


Régen komolyabban foglalkozott huskyval, versenyzett velük, mivel számára a munka volt fontos. Már 3 éves, a W-alomból származik. Nagyon elégedett vele, ösztönerős szép kutya.

2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kutyabarát1 válasza:
először meg kell nézni a honlapon a kutyákat és ahol élnek, és utána véleményt mondani.
2014. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!